Viņš negrib precēties! Nesaprotu, kādēļ? Atbild psihoterapeite

Dzēsts lietotājs

Vīrietim ir svarīgi lai viņš varētu nodrošināt savu ģimeni, man liekas, mūsu laikos kad vis ir dārgs un naudiņaas nepetiek, tāpē cilvēki nepercās, man jau ar gribētos, lai man vīrietis sadūšojas un to izdara, bet mēs knapi velkam galus kopā, un tas ir skumji, tas nedaudz bojā attiecības, ka kaudiņas maz....vienkārši jāgaida labākus laikus...

Dzēsts lietotājs

Manejais ari negrib preceties,uzskatu,ka pec kazam daudzu paru privata dzive izmainas,ne uz to labo pusi.Mani tas neuztrauc,ka neesam precejushies oficiali,galvenais ka mes esam kopa sheit un tagad.

Dzēsts lietotājs

Mēs kopā nodzīvojām 5 gadus un šajā vasarā aprecējāmies (bērniņu pagaidām nav). Uzskatu, ka dzīvošana kopā bez precībām ir tāda vieglprātīga. Kad nebijām precējušies un gāja vaļā lielie strīdi, tad varējām aiziet prom viens no otra, bet tagad kad esam precējušies attiecības ir daudz ciešākas, nepieļaujam tādu prom iešanu un psihošanu. Iesaku mudināt mīļos vīriešus uz kāzām!

Dzēsts lietotājs

Es ar savu sievu arī biju kopā un tad apprecējos. Nu jau nedaudz vairāk kā 2 gadus atpakaļ. Es neesmu apmierināts ar to, ka tā izdarīju. ja būtu iespēja, es pagrieztu laiku atpakaļ un nedarītu tā. Un visiem saviem čomiem ar iesaku nepieļaut tādu kļūdu kā kāzas. Tas nav vajadzīgs. Liekas problēmas. Pēc tam grūtāk izšķirties. Tā ir kļūda! Ja kāds vīrietis tagad lasa šo un vēl šaubās vai vajag, es saku dieva dēļ nečakarē sev dzīvi! ;)

Dzēsts lietotājs

Laikam jau visām sievietēm vismaz vienreiz dzīvē gribas piedzivot krāšņas kāzas un to zīmogu pasē bet tas nav tas galvenais, galvenais lai tā mīlestība, cieņa un harmonija paliek starp abiem un tad jau vienalga vai ir tas zīmogs pasē un gredzens pirkstā. Mīlestība un cieņa vienam pret otru it tas galvenais.

Dzēsts lietotājs

Situaacijaa, kad jums jau triis gadu vecs kopeejs beerns, tava viiriesa nostaaja ir negodiiga gan pret tevi, gan pret beernu.Atvaino par atklaatiibu, bet tas tikai noziimee to, ka vinjs liidz galam baidaas uznjemties atbildiibu par savu gjimeni.Citaadi buutu, ja juus abi buutu vienojusies par saadu kopdziives formu...Vispaar jau shos jautaajumus vajag vienam ar otru izrunaat pirms beerninja naaksanas pasaulee.

Dzēsts lietotājs

Ja abi tik tiešām izrunā šo jautājumu un vienojas, tad tas ir godīgi. Bet ja sieviete ir laba saimniece, atbalsta no sirds savu draugu u.tml., tad bildinājumuma nesagaidīšana daudzu gadu garumā ir ārkārtīgi aizvainojoša... Un tiem/-ām, kas saka, ka var jau tāpat dzīvot kopā... Kas notiek, kad piedzimst bērns. Kā paskaidrosiet, kāpēc mammītei vai tētim ir cits uzvārds, kāpēc mammīte un tētis nav sieva un vīrs u.tml. Otrkārt, Latvijā pastāv priekšstats, ka pēc 2 gadu kopdzīves cilvēki kļūst par civillauleņiem un visa manta ir kopīga. Mīļie, tā tas nav! Civillaulība ir laulība, kas noslēgta zagsā. Ja jums šāda laulība nav reģistrēta, tad rēķinieties - jūsu darbs, ieguldījumi "mājās" u.tml. pieder tam, uz kura vārda ir zemes grāmata. Ka neizrādās, ka esat daudzus gadus ciemojies un kādā jaukā dienā varat iet, līdzi ņemot maisiņu ar savām drēbēm... Un, treškārt, dārgie vīrieši - jūs varat arī nonāk situācijā, kad jūsu neapprecētā draudzene paziņo, ka ir saderinājusies un drīzumā kļūs par kāda vīrieša sievu...:) 

Dzēsts lietotājs

Es domāju, ka katrs dara vai vismaz cenšas darīt kā grib un kā jūtas, vai kā viņu iedvesmo (pierunā) apkārtējie. Tos apkārtējos gan nevajadzētu klausīt. Kāzas? Esmu precējies divas reizes un pēc pirmām kāzām sapratu, ka tā ir viena liela nodzeršanās ar draugiem trīs dienu garumā, bet tajā pašā laikā saprotu, ka visām sievietēm (gandrīz visām) gribas to balto kleitu un visu to pārējo, kas piedien tajā dienā, tur neko nepadarīsi, pārējais tiešām ir oficiāla vāveres lietošanas iespēja!
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas