Bļitkojot policisti vāks naudu labdarības akcijai

 31. janvāris 2013 15:20 Aija Rutka Ziņa

Šajā nedēļas nogalē uz Ķīšezera ledus pulcēsies dažādu tiesībsargājošo institūciju pārstāvji, lai cīnītos par labākā zemledus makšķernieka titulu. Kausa izcīņā ir noteikta dalības maksa, un visa iekasētā naudiņa tiks novirzīta labdarībai. Foto iesūtīja Armands Bikmanis.


Policisti - labdarībai!

Valsts policijas aktīvisti sestdien, 2.februārī, uz Ķīšezera organizē Iekšlietu ministrijas (IeM) struktūrvienību 2013.gada kausa izcīņa zemledus makšķerēšanā. Tās mērķis ir popularizēt šo sporta veidu IeM struktūrvienībās un iegūto dalības maksu ziedot labdarībai, portālam mammamuntetiem.lv pastāstīja policijas pārstāve Una Rutere.
 
Sacensību idejas galvenais autors VP RRP Rīgas Brasas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Ivars Čevers atklāj:"Ideja rīkot šo pasākumu radusies Ziemassvētkos, nolemjot, ka būtu nepieciešams apvienot spēkus no dažādām Iekšlietu ministrijas struktūrvienībām un palīdzēt īstenot kādu labdarības projektu."
 
Sacensības guvušas lielu atsaucību un tajās piedalās komandas no dažādām IeM struktūrvienībām, kā arī no Pašvaldības policijas, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, citām tiesībsargājošām iestādēm - vairāk nekā 40 komandas ar kopēju dalībnieku skaitu virs 130. I.Čevers: "Prieks par tik lielu atsaucību, bet ir arī stress, rīkojot šāda apmēra pasākumu. Galvenais ir sava un citu drošība uz ledus, tādēļ jau tagad tiek apsekota sacensību vieta."
 
Dalības maksa ir Ls 2 no katra dalībnieka, un visa nauda tiks ziedota ziedot.lv projektam "Štābiņš (2013)" - pēcskolas brīvā laika programmas atbalstam, iespējai Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem pavadīt laiku pēc skolas interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256