Ko darīt, lai, mizojot sīpolus, nebūtu jāraud?

Dzēsts lietotājs

varu ieteikt ļoti labu metodi, saklausījuviena no sīpolu mizošanas čempionātiem - jāizbāž mēle, tikko sāk mizot sīpolu, un ieveļ atpakaļ tikai tad, kad sīpols ir sagriezts - un ne asaras. :) pati šo metodi piekopju un lai vai cik amizanti tas no malas izskatītos, toties - asaras NEVIENAS! :)

Dzēsts lietotājs

Es pūšu sīpolam virsū gaisu, lai kairinošās vielas tik ātri netiek līdz acīm. Ja tomēr sīpolu daudz un sāk kost acīs, tad uztaisu caurvēju, lai pajūk "ačgraužu" daļiņas.

Dzēsts lietotājs

Man palīdz tas, ka es nazi un sīpolu noskaloju ar ūdeni..

Dzēsts lietotājs

Ja lietojat kontaktlēcas, tad ticiet vai nē,bet ar tām sīpoli nekož vispār. var mizot kaut tonnu un nebūs ne asaras

Dzēsts lietotājs

Es vienkarsi Metro vai Reichelt noperku 2,5 kg par 2,49 euro jau nomizotus un kubinos vai ripinas sagrieztus saldetus sipolus un visas problemas atkrit.

Dzēsts lietotājs

 Es nebaidos laiku pa laikam izskalot acis ar asarām, mizojot sīpolus. Galvenais - lai tajā brīdī tās būtu brīvas no skropstu tušas, kuras nonākšana acīs patiešām var kaitēt ne pa jokam.

Dzēsts lietotājs

Savādi, ka neviens neiedomājas, ka košana acīs rodas no degunā esošo receptoru kairināšanas. Līdz ar to - risinājums pavisam vienkāršs - neelpot caur degunu, bet caur muti. Es parasti sabāžu nāsīs kaut kādus salvešu aizbāžņus :D Un ideāli - neraudu :)

Saistītie raksti

Kategorijas