Par zīdīšanu! Pretargumentu nav

Dzēsts lietotājs

Nedomāju, ka ikvienai māmiņai piena pietiek, tas ir tikai teorētisks apgalvojums. Otrkārt, kādas izskatās sievietes krūtis pēc bērna izbarošanas, ja vēl piedevām zaudēts svars? Padomājiet. Mātes pirmkārt ir sievietes, nevis staigājoši monstri ar krūtīm, kuras, tā vien šķiet, nolaidušas gaisu !!!!

Dzēsts lietotājs

Pareizi vien daktere uzrakstīja, krūts zaudē (kā kuram gan, citiem laikam iegūst ;) ) formu jau grūtniecības laikā, un, piemēram, kad es beidzu barot bērnu, viss bija kārtībā!!! Pie tam, cik ērti un lēti ir barot ar krūti!! Nav jānēsājas ar pudelītēm, piens ir īstā temperatūrā, īstā daudzumā un jebkurā vietā, nu ja pēkšņi bērnam sagribās. Piemēram garajos braucienos uz laukiem es nemaz nesatraucos par ēdiena ņemšanu līdzi :) Un vēl, cik tagad dzirdēts, ka ražo saindētu bērnu pārtiku, a te, nekā tam līdzīga. A cik tagad putras un pieni ir dārgi, ārprāts, to tak nevar atļauties kura katra māmiņa. Es saprotu, ka tiešām nu ir gadījumi, kad nav tā pieniņa, bet nu citreiz tas ir tikai mammas slinkums :(

Dzēsts lietotājs

Meitenes, sievietes, neesiet egoistes!!! Kāda svētlaime noskatīties, kad mazais ēd krūti, tas ir tik īpaši, tik satraucoši, tik jauki (pray) (blush)

Droši vien ir iejaukti arī vīrieši un viņu domas par krūtīm, bet ja vīrietis mīl sievieti un bērnu, tad pieņems savu mīļoto tādu, kāda viņa ir, ar visām viņas krūtīm :D ;)

Dzēsts lietotājs

es savu meitiņu batoju tikai līdz 1.4 - tas bija skaistākais laiks ko pavadīju ar vi

nu kopā :) to mirdzumu acīs, kad mazā rāpo pa gultu klāt man, jo zin, ka tūlīt būs piens.... krūts formu var atgūt ar vingrojumiem, krēmiem un ja nu galīgi traki, tad ir operācijas, kas tās var padarīt skaistākas kā bija pirms barošanas, bet sievietes kuras uzskata, ka viņām trūkst piena vai nevēlas savu bērnu barot ar krūti dēļ tā, ka grib ātrāk atgūt formu vai atgriezties agrākajā tusiņu dzīvē, nav īsti gatavas bērnam.

man pirms piedzima meitiņa teica māsas, kurām jau ir bērni, ka tas laikam esot mums iedzimts, ka trūkstot piena - bet tās ir muļķibas - piena man pietika, jo tik daudz informācijas ir par barošanu, ka vajadzīga ir patiesa vēlēšanās to darīt, jo tad arī smadzenes signālus nodos kur vajadzīgs, lai mazajam vismaz pirmajā dzīves gadā būtu mammas piens :)

Dzēsts lietotājs

Man gan barošana tik vēl gaidāma, bet noteikti, cik būs mano spēkos, barošu pati!

Uzskatu, ka tās sievietes, kurām pirmais, kas ienāk prātā, ir viņas pašas un viņu izmēri/apkārtmēri/kkas ļengans - ir pārāk patmīlīgas un egoistikas! Sievietes IR mātes, ar visiem pienākumiem, kas seko līdzi, tāpat vien mēs bērnus nedzemdējam..!! Ja blakus ir tiešām īstais vīrietis, ārējam izskatam nav tik nozīmīga loma (mans vīrs pat priecājas par katru manu ''lieko'' cm un savādāko formu)

Lai nu kā, ja daba pati ir izvēlējusies, lai bērns tiktu caur mammu barots, kāda jēga tai pretoties.?! (hello)

Dzēsts lietotājs

Nav jau tā ka visas mēs esam egosites, ja iedomājamies par savu izkatu vai apkārtmēriem, jautājums tikia vai tā ir prioritāte. Ir posmi dzīvē ka izskats mainās un par to domājam pastiprināti .. piemēram grūtniecība vai krūt barošna. Savrīgi ir saparst savas izjūtas un neneliegt tās un ja sievietei ir lielāks prieks barot mazulīti ar pudelīti nekā ar krūti, jo krūts barošana liek domāt negatīvas domas par izkatu , tad ok! Dariet mīļās tā kā jūtaties viss labāk.... jo ne jau tikai piens ir svarīgs ... bet arī laimīga mamma :)

Dzēsts lietotājs

Nu ļoti, ļoti vienpusīga informācija... Tāds "spiediens/ smadzeņu skalošana", kas dažām māmiņām pat kompleksus var iedzīt. Man barot nepatika - psiholoģiski. Pats process bija nepatīkams un centos to izdarīt pēc iespējas ātrāk. Tagad saprotu, ka nav jāmoca ne sevi, ne bērnu (kurš lieliski "uzsūc" mātes sajūtas šajā brīdī), lai kādam pierādītu, ka esmu taču "pareizā" mamma. Nav pareizības šajā jautājumā (kaut nebūt neapstrīdu, ka mātes piens bērnam ir ļoti noderīgs, taču to var arī atslaukt un dot no pudeles, ja mammai barošana sagādā negatīvas emocijas), ir tikai sievietes vēlme atrast vislabāko variantu sev un BĒRNAM.

Dzēsts lietotājs

Nav jau tā ka visas mēs esam egoistes, ja iedomājamies par savu izskatu vai apkārtmēriem, jautājums tikai vai tā ir prioritāte. Ir posmi dzīvē ka izskats mainās un par to domājam pastiprināti .. piemēram grūtniecība vai krūts barošana. Savrīgi ir saparst savas izjūtas un neneliegt tās un ja sievietei ir lielāks prieks barot mazulīti ar pudelīti nekā ar krūti, jo krūts barošana liek domāt negatīvas domas par izskatu , tad ok! Dariet mīļās tā kā jūtaties viss labāk.... jo ne jau tikai piens ir svarīgs ... bet arī laimīga mamma :)

1 2 3 4

Saistītie raksti

Kategorijas