Piedalies auksto zupu olimpiādē!

Dzēsts lietotājs

man garso aukstaa zupa!!!!!!!!!!!

Dzēsts lietotājs

Mum arī garšo aukstā zupa!!!

Dzēsts lietotājs

MUMS!!!:D

Dzēsts lietotājs

jaunas bietites ar visam lapinam un katiniem,sgriz un savara,klat savara vel skavenes. tad nonem nost no plits un liek dzeseties. kad atdzesets,pievieno klat rivetas olas,gurkus un sagrieztu piena desinu. vel liel sagrieztas dilles un locinus,lej kefiru un udeni attieciba 60-40. vel liek sali,cukuru,sinepes,etiki,pec garsas,beigas kad ed,pieliek krejumu

Dzēsts lietotājs

kas vēl vasarā var būt garšīgāks!!!

Dzēsts lietotājs

bietitis vārītas sagriež kubikos,sīki kubikos sagriezti varītus kartupēļus,vārītu olu sagriež strēmelēs,sīk lociņus smaliki sagriežam.un protams nepieciešam arī sāls,to pievienojam pēc garšas.nju,protas galvēnē sastāv daļ KEFIRS vai RUGUŠPIENS.tie kas dzīvo pilsēta liekām klāt kefirčiku,un nav iespējas dabūt mājas rūgulīti.šo vissi liekam katliņa samaisām uz vienādas bāzes pielejam klāt KEFIRU-RUGUŠPIENU,kas nu kuram tanī momenta ir mājās samaisām,un noliekam uz kādam pieņemsim uz 20min.lai viss savēlkās,un ir labāka garša.Labu apetītit..:)

Dzēsts lietotājs

arii fakts!!!!pareiza zupa :D :D :D

Dzēsts lietotājs

Sagriezt kartupeļus nelielos kubiņos, arī olu, tikai ne pārāk smalki (vislabāk vienreiz ar olu griežamo!)Dūmdesu, gurķi un redīsus sagriez salmiņos.Lielā bļodā salikt kartupeļus, olas, gurķus, redīsus, dūmdesu, smalki sagrieztus lociņus un apliet ar paniņām vai kefīru. Samaisīt, un tad pakāpeniski pielikt konservētās bietes, maisīt līdz krāsa paliek patīkami rozā.Pasniegt bļodiņā uzkaisot dilles un smaržīgos piparus!
P.S. Dūmdesa piedos zupai pikantumu!!!
1 2 3 4 5 6 7 8

Kategorijas