Drosmīgais Rūdijs un cerību pilnā mamma. Foto: www.newsoftheworld.co.uk


Prostatas vēzis 8 mēnešu vecumā 5

 25. maijs 2009 8:00 Ziņa

8 mēnešus vecu mazuli skārusi slimība, kas piemeklē tikai vīriešus gados. Mazais Rūdijs ir visjaunākā personā Lielbritānijā, kurai diagnosticēts prostatas vēzis.Rūdijs piedzima absolūti vesels, tāpēc viņa vecāki Alisona (37) un Kreigs (28) bija šokēti, kad aizvadītajā mēnesī uzzināja – puisēnam ir prostatas vēzis. „Es nespēju noticēt, ka septiņu mēnešu vecumā viņam ir audzējs, kur nu vēl tāds!”, izjūtās dalās mamma Alisona, kas iepriekš pārcietusi divas neveiksmīgas grūtniecības. 

„Rūdijs bija tik ļoti gaidīts bērns. Kad viņš piedzima, mēs ar Kreigu bijām stāvā sajūsmā. Uzzināt, ka mazulim tik nelielā vecumā ir tik agresīvs audzējs, ir īsts murgs.” Ārsti nekad agrāk nav konstatējuši prostatas audzēju mazulim. Rūdijam momentā uzsākta ķīmijterapija, kuras rezultātā puisēna aknas piedzīvoja darbības traucējumus. „Mēs jau domājām, ka zaudēsim viņu, taču dēliņš izturēja.” 

 

Rūdijs bija tik ļoti gaidīts bērns. Kad viņš piedzima, mēs ar Kreigu bijām stāvā sajūsmā. Uzzināt, ka mazulim tik nelielā vecumā ir tik agresīvs audzējs, ir īsts murgs.

 

Pirms operācijas veikšanas Rūdijam vēl jāiztur ķīmijterapija sešu mēnešu garumā. Puisēnam jau divas reizes pārlietas asinis. Ārsti teic, ka pastāv 60% iespēja, ka Rūdijs izdzīvos. Prostatas vēža atbalsta federācijas pārstāvis paudis, ka līdz šim šis vēža paveids Lielbritānijā konstatēts sešus gadus vecam bērnam, un Rūdijs ir visjaunākais zēns, kuru skārusi postošā slimība.    

 

 
5 Pievienot komentāru

Saistītie raksti
Kategorijas