Labākais bērna joks – Mēnešreizes no bietēm

 22. maijs 2009 14:40 Konkurss

Paldies visiem šīs nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par emigrāciju, biedēšanu un dažādām kaķu īpatnībām. Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Vēl tikai nākamās nedēļas uzvarētājam balvā četri ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra RīBēJa MuTe dzimšanas dienas koncertu.


Foto: iesūtījusi Ilze Dzerkale, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Vineta Bērzkalna ar anekdoti „Mēnešreizes no bietēm”. Balvā 4 ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.

Nedēļas anekdote
Toreiz mans dēls mācījās 1. klasē. Vienu vakaru savārīju kartupeļus, mērcīti un pagatavoju biešu salātus, visa ģimene paēdām. Nākošajā dienā mans dēls Kristaps pienāk pie manis un grib ko teikt, bet kaunas. Es saku, lai runā droši, jo uzklausīšu, viņš saka: "Mammīt, kad es čurāju, man sarkans tek." Es atbildu: "Bet, bērniņ, tu taču vakar biešu salātus ēdi! "Ā," viņš tāds atvieglots saka. "Tfu, es jau domāju, ka man mēnešreizes sākās!"Iesūti arī  tu savu joku un vēl tikai nākamajā nedēļā laimē 4 ielūgumus uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!  Ieskaties:  www.ribejamute.lv

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (29.05.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 
Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!