26. Rīgas velomaratons arī brīvdienu velobraucējiem

 21. maijs 2009 16:00 Ziņa

7.jūnijā visi velosporta cienītāji tiek aicināti piedalīties 26. Rīgas velomaratonā, kas šogad kļuvis pieejamāks arī brīvdienu velobraucējiem. Velomaratona ietvaros ir iekļautas trīs dažādas distances, no kurām 76 km garā Rīgas Mēra kausa izcīņa būs atbilstošāka tiem, kuri trenējas riteņbraukšanā, 22 km garā Hobija klases distance – tiem, kuriem riteņbraukšana vairāk ir brīvdienu vaļasprieks. Savukārt, trešā distance – 14 km garais McDonald’s Ģimenes brauciens notiek slēgtā trasē un ir piemērota ģimenēm ar bērniem. Velomaratona starts un finišs paredzēts pie Rīgas Motormuzeja, S. Eizenšteina ielā 6.„Šogad sacensību ietvaros ir vairāki jauninājumi, kas padara tās saistošākas tieši brīvdienu velosporta cienītājiem – gan individuāliem braucējiem, gan arī ģimenēm un uzņēmumiem,” saka 26. Rīgas velomaratona organizators Igo Japiņš, papildinot, ka „tās ir jau iepriekšminētās izmaiņas distancēs, ieviešot 22 km garo Hobija klases braucienu. Tāpat jauninājums ir iespēja startēt komandās 76 km distancē, kā arī atsevišķs pasākums bērniem 31.maijā – Spices mini velomaratons bērniem”.

„Visas šīs aktivitātes ir plānotas, lai dotu iespēju iesaistīties pēc iespējas vairāk cilvēkiem, ļautu atklāt un sajust veloprieku, un veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Mūsu pulks ar katru gadu kļūst arvien plašāks un man ir prieks, ka velosports iekaro Latvijas iedzīvotāju sirdis,” saka I.Japiņš, atzīmējot, ka „aizvadītajā gadā Rīgas velomaratonā piedalījās vairāk kā 1500 dalībnieku, bet šogad plānojam – dalībnieku skaits varētu pārsniegt 2000”.

Gatavošanās maratonam sākas jau šonedēļ un dažādi pasākumi notiks līdz pat velomaratona norises dienai. Katru nedēļas nogali – 22.maijā, 29.maijā un 5.jūnijā notiks iesildīšanās Rīgas maratonam, kuru laikā „Rietumu Banka Rīga” riteņbraukšanas komandas pārstāvji plkst. 18:00 gaidīs interesentus pie Rīgas Motormuzeja, S. Eizenšteina ielā 6. Komandas pārstāvji sniegs savas konsultācijas par riteņbraukšanu, tehniskais speciālists palīdzēs noregulēt velosipēdu, kā arī notiks treniņbraucieni.

31.maijā plkst. 11:00 pie Mēbeļu un Interjera centra „Spice” notiks Spices mini velomaratons bērniem, kurā aicināti piedalīties bērni no 3 līdz 12 gadu vecumam. Tā laikā pie MIC „Spice” notiks arī lielāko Rīgas velotirgotāju jaunāko velosipēdu modeļu izstāde un „Rietumu Banka Rīga” riteņbraukšanas komandas prezentācija, kurā bērniem būs iespēja iepazīties ar velo braucējiem, uzzināt par viņu ikdienas treniņiem un sacensībām, kā arī uzdot interesējošos jautājumus sportistiem.

Jāatzīmē, ka Rīgas Velomaratons ir viens no masveidīgākajiem sporta pasākumiem Rīgā, kurš šogad notiks jau divdesmit sesto reizi. Šīs sacensības kļuvušas tradicionālas un populāras ar to, ka tās notiek Rīgā un tās apkaimē, un tajās piedalās visi veloentuziasti.

26. Rīgas velomaratona organizatori ir SIA „Igo Japiņa Sporta Aģentūra”, Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments un mārketinga komunikācijas aģentūra „Alpha Baltic”. Pasākuma ģenerālsponsori - Rietumu Bankas Labdarības fonds un Rīgas dome. Sponsori – „McDonald’s” un „ZZK”. Spices mini velomaratona bērniem sponsors – Tirdzniecības centrs „Spice”. Papildus informācija par distancēm, pieteikšanos un noteikumiem pieejama www.velo.lv.

Aktivitāšu plāns:
Iesildīšanās kopā ar riteņbraukšanas komandu „Rietumu Banka Rīga”
22.maijā, 29.maijā un 5.jūnijā plkst. 18:00
Rīgas Motormuzejs, S. Eizenšteina iela 6


Spices mini velomaratons bērniem
31.maijā plkst. 11:00
MIC „Spice”, Lielirbes iela 29


26.Rīgas velomaratons
7.jūnijā plkst. 11:00
Starts un finišs - Rīgas Motormuzejs, S. Eizenšteina iela 6


Pieteikšanās:
Iepriekšējā pieteikšanās 26. Rīgas velomaratonam notiek līdz 4. jūnija plkst. 21:00 mājas lapā www.velo.lv, kā arī ZZK veloveikalos darba dienās no plkst. 10.00 līdz 19.00 (Rīgā, Dzelzavas ielā 47, Jūrmalas gatvē 46a, K. Ulmaņa gatve 201 un Valmierā, Rīgas ielā 75a) vai sacensību dienā pie Rīgas Motormuzeja no plkst. 8.30 līdz 10.30.

Iepriekšējā pieteikšanās Spices mini velomaratonam bērniem notiek līdz 29.maija plkst. 19:00 mājas lapā www.velo.lv un T/c Spice informācijas centrā (Rīgā, Lielirbes ielā 29) ik dienas no plkst.10:00-18:00 vai sacensību dienā pie MIC „Spice” no plkst. 9.00 līdz 10.30.

Papildu informācijai:
Evita Bille
SIA Alpha Baltic
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: +371 67844495
Mob. tālr: +371 29448051
E-pasts: evita.bille@alphabaltic.lv

 

Igo Japiņš
Igo Japiņa Sporta Aģentūra
Direktors
Mob. tālr: +371 29515116

 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas