Izstāde “Bērnu pasaule 2009” 1

 19. maijs 2009 17:40 Ziņa

Jau šonedēļ no 22. līdz 24. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā atkal skanēs bērnu čalas un smiekli, valdīs kņada un rosība, jo topošie vecāki, jaunās ģimenes un viņu atvases, kā arī vecvecāki un auklītes pulcēsies trešajā bērnu preču un pakalpojumu izstādē "Bērnu pasaule 2009".
Bērnu preču un pakalpojumu izstādē “Bērnu pasaule 2009” jaunie un topošie vecāki varēs uzzināt visu par grūtniecību, bērnu kopšanas, audzināšanas, drošības un veselības jautājumiem, kā arī par bērnu izglītošanas un atpūtas iespējām. Izstādē varēs aplūkot un iegādāties preces zīdaiņiem, bērniem un arī topošajiem vecākiem. Savukārt paši bērni izstādē varēs baudītu plašu kultūras programmu un izklaidēties, piedaloties aizraujošos pasākumos, atrakcijās un konkursos, kā arī apgūt daudz saistoša un interesanta.

Projekta vadītāja Aiva Borska uzsver: “Esmu gandarīta, ka topošie un jaunie vecāki izstādi “Bērnu pasaule” uztver ne tikai kā lielisku pasākumu, kur nolūkot un iegādāties visu nepieciešamo un labāko bērniem, iegūtu jaunu informāciju un būtu kopā ar citiem, kurus vieno līdzīgas rūpes, bet arī kā atbalsta punktu, kur kopīgi risināt un pārrunāt aktuālas problēmas.”

Ekspozīcijā – plašs preču un pakalpojumu klāsts gan maziem, gan lieliem
Izstādes ekspozīciju veidos vairāk nekā 100 uzņēmumu piedāvājums – apģērbi un apavi zīdaiņiem un bērniem, bērnu un zīdaiņu higiēnas preces, bērnu pārtika, preces mazuļu veselībai, muzikālas, attīstošas, radio vadāmas un izklaidējošas rotaļlietas, sporta preces, rotaļu laukumi, rati un auto krēsliņi visplašākajā izvēlē, mēbeles bērnistabām un šūpuļkrēsli māmiņām.

Jaunās māmiņas varēs iegādāties sev apģērbu, kosmētiku un higiēnas preces, kā arī saņemt ārstu un speciālistu konsultācijas, uzzināt informāciju par privātajiem bērnudārziem, bērnu izglītošanas un atpūtas iespējām un uzzināt vairāk par banku piedāvājumiem bērna nākotnei.

Māmiņām un tētiem – jaunumi un aktualitātes mazuļu aprūpē
23. maijā “Net-Safe” un “Māmiņu klubs” aicina vecākus piedalīties izglītojošos “Vecāku skolas” semināros par bērnu drošību. Sabiedrības veselības aģentūras speciālisti informēs par vakcinēšanos un bērnu traumatismu, Dzemdību nama speciālisti stāstīs par drošām dzemdībām. Savukārt lekcijās par drošu internetu vecāki uzzinās, kas viņu bērnus apdraud internetā un to, kā bērnu nevainīgie jociņi internetā mēdz beigties ar administratīvo sodu vecākiem. Par interenta kultūru un savu pieredzi virtuālajā vidē dalīsies “Latvijas Princese” Katrīna Puriņa un Madara Grīnberga.

Uz lielās skatuves – rosība un muzikāli pasākumi
Visas trīs izstādes dienas uz lielās skatuves būs rosība un muzikāli pasākumi, ko ar jautro un draiskulīgo izrādi “Lapsiņa Kūmiņa un vilks Znotiņš” 22. maijā plkst. 11.00 atklās Latvijas Leļļu teātra mākslinieki.

Uz skatuves ar savām soloprogrammām uzstāsies talantīgie jaunie mākslinieki Rihards Andris Bērziņš un Adrija Korsakaite. Ķīpsalā viesosies arī Mārtiņš Freimanis un aktrise Marija Bērziņa un citi. Mākslinieki izpildīs populāras dziesmas, vadīs aizraujošus pasākumus un iesaistīs mazos bērnus uz skatuves notiekošajā.

Līdzās profesionālajiem māksliniekiem uzstāsies arī paši mazākie konkursa “Cālis” dalībnieki no Latvijas novadiem, viesosies popgrupas “Saulēniņi”, “Podziņas”, “Rakari”, “Rīgas akmentiņi” (Rīga), “Tev un man” (Rīga, Liepāja), “Tikai tā!” (Liepāja). Ar saviem priekšnesumiem iepriecinās arī deju grupa “Dzirnas”, TDA “Teiksmiņa”, “MarieN Studio” dalībnieki un daudzi citi mūzikas un deju studiju dziedošie un dejojošie bērni no Gulbenes, Jelgavas, Liepājas, Ozolniekiem, Mārupes, Rīgas un citām pilsētām.

Fantāziju pasākumi un radošās laboratorijas bērniem
Trīs dienas Ķīpsalā bērni kopā ar pārējiem izstādes apmeklētājiem varēs pārtapt par to, ko sirds visvairāk vēlas, fantazēt un ļauties sapņiem un izspēlēt visdažādākās lomas. Mazo talantu konkursā dalībnieki uz skatuves varēs rādīt savus talantus, piedaloties improvizētā šovā, ņemot līdzi savu mūziku un nepieciešamos aksesuārus. Notiks arī masku izgatavošana, profesiju šovs, melodiju minēšana un īpaši konkursi māmiņām un tētiem, kuros žūrija būs bērni.

Atrakcijas un rotaļas bērniem
Izstādes jaunākajiem apmeklētājiem nebūs jāgarlaikojas – bērni varēs rotaļāties ar jaunākajiem “Lego” konstruktoriem, izlēkāties “Lec un Minies” piepūšamajās atrakcijās, fotografēties un filmēties ar mīļākajām mantiņām īpašā studijā, saņemt dāvaniņas un pārsteigumus no izstādes dalībniekiem, aplūkot inovatīvo bērnu rotaļlietu izstādi un darboties rotaļāšanās darbnīcās. Savukārt “Huggies” piedāvās bēbīšu konkursus un atrakcijas.

Informāciju par izstādes dalībnieku piedāvājumu var atrast www.bt1.lv/bp

Darba laiks:
22. un 23. maijs 10.00–19.00
24. maijs 10.00–18.00

Biļešu cenas:
Bērniem līdz 4 g. v. – bez maksas
Bērniem no 4 līdz 18 g. v. – Ls 1,50
Pieaugušajiem – Ls 2,50
Pensionāriem – Ls 2
Ģimenes biļete (2+2) – Ls 5,50

Informāciju sagatavoja: Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
 
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas