Tematiskās pastaigas pa Rīgu

 19. maijs 2009 16:35 Ziņa

Kas ir „Rīgas Sarunas”? Tās ir Tematiskās pastaigas, kas nav plānotas kā ekskursijas tradicionālajā nozīmē ar gidu, kas ir galvenā persona. Tās ir plānotas kā sarunas, kuru laikā būs iespējams apmainīties ar iespaidiem un uzzināt daudz ko jaunu par kādu Rīgas vēsturisko rajonu. Rīga nav tikai Vecrīgai vai vēsturiskais centrs, aicinām iepazīt arī pārējo Rīgu.
Biedrība „Cita Rīga” turpina „Rīgas Sarunas” un aicina tajās piedalīties arī Tevi. Tuvākās „Rīgas Sarunas” plānotas 25. maijā Maskavas Priekšpilsētā (II daļa), 27. maijā „Neierasts skats uz Vecrīgu” , 29. maijā Maskavas Priekšpilsēta (I daļa), 1. jūnijā Āgenskalns (I daļa), 4. jūnijā Āgenskalns (II daļa) un 5. jūnijā Sarkandaugava.

„Rīgas Sarunas” dalībnieki tiks nodrošināti ar uzskates un informatīviem materiāliem, kuros būs attēlotas katras Sarunas galvenie objekti ar fotoattēliem, lai katra Saruna atstāj kaut ko paliekošu.
Lai piedalītos „Rīgas Sarunās” iepriekš jāpiesakās uz e-pastu sarunas@citariga.lv norādot vēlamo datumu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120.
Katrā „Rīgas Sarunā” varēs piedalīties 7- 12 dalībnieki, lai tā tiešām varētu izvērties par sarunu. Vienas „Rīgas Sarunas” aptuvenais ilgums 1,5  stundas.
Dalības maksa vienā „Rīgas Sarunā” 2,00 Ls (vienai personai), kas tiks ieguldīta projekta www.citariga.lv tālākā attīstībā!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas