Foto: iesūtījusi Evija Laiviņa, mammam.lv reģistrētā mamma


Bērnu aizsardzības diena ar devīzi - Dzīvo zaļi un radoši!

 19. maijs 2009 16:00 Ziņa

Sagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, 31. maijā no plkst. 12.00 līdz 19.30 „Rīgas mākslas telpa” aicina bērnus un jauniešus dienu pavadīt „zaļi un radoši”.31. maija pasākumu programma Rīgas mākslas telpā:
•    12.00 – 19.30 - darbnīca Dzīvo zaļi un radoši. Piedalīties aicināti bērni un jaunieši vecumā no 3 līdz 18 gadiem. Darbnīcu vadīs – māksliniece Diāna Dimza – Dimme.
•    12.00 - 19.30 – slaidu šovs par Rīgas pašvaldības bērnu nama Ziemeļi radošā darba procesu Rīgas mākslas telpā šā gada maijā.
•    plkst. 14.00 - bērnu nama Ziemeļi izstādes Mana mākslas telpa atklāšana. Izstādē redzami darbi, kas radīti izstāžu zāles izglītības programmas ietvaros.

Viens no darbnīcas Dzīvo zaļi un radoši mērķiem ir veicināt ekoloģisku domāšanu un aktivizēt idejas par jaunu, mūsdienīgu lietu radīšanu no iepriekš izmantotā. Šī tēma sasaucas ar „Rīgas mākslas telpas” Lielajā zālē notiekošo izstādi - Zviedrijas Institūta rīkoto ECO CHIC – Towards Sustainable Swedish Fashion, kurā pārstāvēti Zviedrijas modes dizaineri, kas savā darbā izmanto videi draudzīgu un ētisku pieeju.

Radošās darbnīcas uzdevumi:

  • dabīgos materiālus (piemēram, tēju) izmantot gleznošanai, apvienojot tos ar citām gleznošanas un zīmēšanas tehnikām;
  • zīmēšana ar ogli;
  • gleznošana ar špakteļlāpstiņu;
  • alternatīvu aksesuāru, rotaļlietu un rotājumu izgatavošana, izmantojot ekoloģiskus vai otrreizējas pārstrādes materiālus.


Ieeja - bezmaksas.

Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas Domes Kultūras departamentu.

Vairāk informācijas lasi www.artspace.riga.lv 

Informāciju sagatavoja: Inga Lāce, „Rīgas mākslas telpas” mārketinga vadītāja
 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas