Labākā anekdote – Tēti, tev arī pincītis kratās?

 15. maijs 2009 13:00 Konkurss

Paldies visiem šīs nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par bērnu radīšanu, anatomiju un iedvesmas trūkumu. Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā četri ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra RīBēJa MuTe dzimšanas dienas koncertu.


Foto: iesūtījis Oskars Ozoliņš, tetiem.lv reģistrētais tētis


Šīs nedēļas uzvarētāji ir Ainars un Linda Rozuleji ar anekdoti „Tēti, tev arī pincītis kratās?”. Balvā 4 ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.

Nedēļas anekdote
Tēvs ar dēlu brauc ar autobusu pa grants ceļu, abi stāv kājās. Pēc kāda laika dēls skaļā balsī pa visu autobusu jautā tēvam: "Tēti, tev arī "pincītis" kratās?"Iesūti arī  tu savu joku un laimē katru nedēļu 4 ielūgumus uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!  Ieskaties:  www.ribejamute.lv

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (22.05.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 
Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!