Mammu pieredze: ko mazulim var nepirkt

Dzēsts lietotājs

Un ir ari kas to visu perk??? Tad jau nav brinums ka jaklausas, ka berns tik dargi izmaksa. Bet perkamas lietas tiesam jaskatas no situacijas. Ir mamminas kam vajag un kam ne. Kad savajagas tad perk. Nevis pec saraksta jau pirms berna dzimsanas. Un ir daudzas lietas, kur tiesam var ietaupit, aizlienet, jo mazais jau tik atri izaug.

Dzēsts lietotājs

Ja var atljauties, kaapeec ne? Bet taa jau ir, taas chaukstoshaas, kraasainaas rotalljietas vairaak vecaakiem patiik, nekaa beebim. Beebim viss viens - vai tas super daargs miiktais piikstulis vai zirnji sabeerti bunjdzhinjaa.. :D

Dzēsts lietotājs

nu man tā kumodīte ar ilietni noderēja ka par maz nelikās. 1kārt - man nebija vietas, kur bērnam salikt drēbes, pamperus utt. tāpat būtu miniatūrs skapis vajadzīgs. 2kārt - tobrīd dzīvojām maziņā dzīvoklītī kur bija tikai duša. vanniņu bērnam glabāt kur atsevišķi nebija kur, bet šādi bija pat ļoti ok. bet nu kā jau te minēja - ir vieni, kam noder un citi kam nē. tas jāskatās riktīgi no situācijas. :)

Dzēsts lietotājs

No visa šo nevajadzīgo lietu saraksta man ir tikai 2 lietas, kurasm man bija neaizstājamas un ļoti palīdzēja ikdienā. Šūpuļkrēsliņš (bouncy chair), jo mazulīte mierīgi tur gulēja un vēroja ko es daru, bet gultiņā bija aurošana, jo neko nevar redzēt. Kad izauga no krēsliņa, tad nopirku staiguli, jo tagad varēja man sekot un vērot mājas darbos.

Dzēsts lietotājs

Guna, mūsu speciāliste fizioterapeite Baiba Auziņa pēdējā sarunā īpaši uzsvēra, ka staigulīši ir ļoti kaitīgi bērna attīstībai. Tik kaitīgi, ka dažās valstīs tas ir pat aizliegts ar likumu.   

Dzēsts lietotājs

Bieži mammas saka, ka viņu bērniem vislabākās rotaļlietas ir virtuves priekšmeti. Ja godīgi, neko tāu pie sava bērna nenovēroju, lai gan speciāli devu gan kausus, gan bļodiņas. Un ikvienam rekomendēju savama mazajam uzdāvināt koka klucīšus kastītē - koks ir dabīgs, dzīvs materiāls, un nekādi plastmasas trauciņi tiem nestāv klāt. ap gada vecumu manam puikam tā bija mīļākā spēlīte - kraut klučus stabiņā, tad sagāzt, likt kasītē utt. Un maksā viens pāris latus. te foto:) 

Dzēsts lietotājs

:D:D:D:D:DŠausmas staiguļi kaitīgi..:D:D:DVo prikols,man meita gonkoja ar tiem pirms 5gadiem un ir dzīva,vesela,skrien un lēkā..un vnk ir dikti mīļa un gudra meitiņa:)Arī otrs puika tagad man tulīt dzims arī viņam kad vajadzēs pirkšu tos staiguļus..vismaz bērns ir nodarbināts,nekur īpaši nevar ieskriet,un apgāzties..Galu galā pats priecīgs,un nemaisa mammai..;)

Dzēsts lietotājs

Fizioterapeites komentāru par staigulīšiem var izlasīt šeit - http://mammam.lv/experts/?qid=397 
1 2 3 4 5

Kategorijas