Foto: F64


Intars Busulis finālā nedziedās... 50

 15. maijs 2009 9:00 Ziņa

Otrais starptautiskais Eirovīzijas pusfināls, kas LTV1 ēterā bija skatāms vakar, 14. maijā, noskaidrojis otro fināla desmitnieku, kas uz Maskavas Olimpiskās halles skatuves kāps sestdienas, 16. maija vakarā. Latvijas pārstāvja Intara Busuļa finālistu vidū diemžēl nebūs.Par Eirovīzijas uzvarētājas godu sacentīsies Horvātija (Igors Cukrovs un Andrea), Norvēģija (Aleksandrs Ribaks), Dānija (Brinks), Azerbaidžāna (Aišela un Arašs), Grieķija (Sakis Rouvas), Lietuva (Saša Sons), Moldova (Nellija Čiobano), Albānija (Keisija Tola), Ukraina (Svetlana Loboda) un Igaunija (grupa „Urgan Symphony”).

Atgādinām, ka kopā ar šo valstu pārstāvjiem sestdienas vakarā uzstāsies Malēna Ernmane (Zviedrija), Inga un Anuša (Armēnija), Hadisi (Turcija), Noa & Miru (Izraēla), Johanna (Islande), Elena (Rumānija), grupa Waldo's People (Somija), grupa Flor-de-lis (Portugāle), Chiaru (Malta) un grupa Regina (Bosnija-Hercegovina). Tāpat finālā jau automātiski iekļautas Lielā četrinieka valstis - Francija, Spānija, Lielbritānija un Vācija, kā arī pagājušā gada uzvarētāja Krievija.

Arī sestdienas vakarā skatītāji pie TV ekrāniem tiek gaidīti jau no plkst. 21:20, kad LTV1 ēterā sāksies tiešraide Latvija, turam īkšķus! To, tāpat kā abus pusfināla vakarus, vadīs tradicionālais Eirovīzijas pāris – Kristīne Virsnīte un Uģis Joksts, lai kopā ar ekspertiem prognozētu Eirovīziajs iespējamo uzvarētāju.

Intara Busuļa dienasgrāmatu kā arī citas Eirovīzijas aktualitātes lasi Eirovīzijas mājas lapā.

 

Avots: www.eirovizija.lv
50 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Kategorijas