Piesakies tematiskām pastaigām Maskavas priekšpilsētā

 14. maijs 2009 14:00 Ziņa

Biedrība Cita Rīga aicina visus interesentus piedalīties Rīgas Sarunās – tematiskās pastaigās. Rīgas Sarunas nav plānotas kā ekskursijas tradicionālajā nozīmē ar gidu, kas ir galvenā persona. Tās ir plānotas kā sarunas, kuru laikā būs iespējams apmainīties ar iespaidiem un uzzināt daudz ko jaunu par kādu Rīgas vēsturisko rajonu.
Pirms ekskursijas mēs būsim sagatavojuši konkrētu maršrutu (tematisko pastaigu) ar galvenajiem objektiem, tomēr tā būs tikai maza daļiņa no Sarunas. Līdz ar to plānotās Rīgas sarunas savā starpā būs atšķirīgas, lai gan notiks vienā Rīgas rajonā. Sarunas galvenais uzdevums būs iepazīstināt ar vispār zināmiem vēsturiskiem faktiem, cilvēku atmiņām un asociācijām par konkrētu vietu. 
Rīgas Sarunas dalībnieki tiks nodrošināti ar uzskates un informatīviem materiāliem, kuros būs attēlotas katras Sarunas vadlīnijas un galvenie objekti ar fotoattēliem, lai katra Saruna atstāj kaut ko paliekošu.
Tuvākās Rīgas Sarunas plānotas 2009. gada 18. un 20. maijā – Maskavas priekšpilsētā. Sarunas sākums plānots ap pl.18.15

Rīgas Sarunās aicināti piedalīties visi interesenti, bez vecuma ierobežojuma.

Lai piedalītos Rīgas Sarunās iepriekš jāpiesakās uz e-pastu sarunas@citariga.lv, norādot vēlamo datumu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120.
Katrā „Rīgas Sarunā” varēs piedalīties 8- 12 dalībnieki, lai tā tiešām varētu izvērties par sarunu. Vienas „Rīgas Sarunas” ilgums 1,5 stundas.
Dalības maksa vienā „Rīgas Sarunā” 2,00 Ls (vienai personai).

 

www.citariga.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas