Kāpēc nepieciešams peldināt zīdaini

Dzēsts lietotājs

Cik ilgi taadu mazu ziidainiiti vajadzeetu peldinaat vienaa reizee? Ja teiksim taa ir parastaa vanna....
Un veel man taads stereotips pret publiskiem baseiniem... nez kas ir peldeejis un es tagad mazo tur likshu... Vai arii tas ir pa galam muljkjiigi?

Dzēsts lietotājs

Parasti bēbīšus peldina kopā ar bēbīšiem, un ir bieža ūdens apmaiņa. Taču ir baseini, kur nav prasības mazuļiem vilkt ūdens izturīgās autiņbiksītes, un ja tur kāds sakakājas... Pieļauju, ka tā var saķert kādu vēdera vīrusu, tāpēc noteikti labāki ir baseini, kur vnk trusenītēs neviens nepeld.

Dzēsts lietotājs

Es savu meitu toreiz 2004.gadā pirmo reizīti peldināju viņas mazajā vanniņā,ar ūdenī iemestu 10Ls sudraba monētu..(giggle)
Bet pie tēmas,protams ka vajag peldināt mazo,noteikti!Un pirmās reizītes to labāk darīt ar tēti kopā,lai palīdz..!:)

Dzēsts lietotājs

Priekshkam taa moneeta?

Dzēsts lietotājs

Labdien, māmiņas un tēti,
Mūsu klīnikā Premium Medical zīdainīši tiek peldināti lielā vannā, nevis baseinā. Un ūdeni mēs, protams, mainām un vannu mazgājam (un dezinficējam) pēc katra mazuļa. Jo es šo klīniku tiešām radīju tādu, kādā es pati vēlētos ārstēties un lai varētu tai uzticēt arī savu mīļo jauko dēliņu aprūpi. Un bērnu māsiņa Irēna ir vienkārši fantastisk sava darba meistare, un pie mums nav izvēlēta nejauši - viņa peldināja jau manu lielo dēlu (10 gadi) kad viņam bija mēnesītis un ir peldinājusi daudzus jo daudzu manu radu un draugu mazuļus pa šiem gadiem. Es viņai tiešām uzticos:)
gaidām arī Jūs ciemos. Vairāk info par ļoti plašajām iespējām visai ģimenei pie mums, lūdzu, meklējiet klīnikas mājaslapā.
ar cieņu, Signe Dauškane-Platace, Premium Medical vadītāja

Dzēsts lietotājs

Manam puikam ir 2 menesi - sodien bijam pirmo reizi peldet uz baseinu - it ka jau patika, bet dikti nedrosi jutaas - visu laiku man ap kaklu keras un, kad udens uz sejas uzslakstijas - varetu padomat, ka slikst :) mes tik kadas 10 minutes baseina pavadijam un pirmai reizei pietiks. Domajam iet 2 x nedela. Cerams, ka ar laiku mazais pieradiis un vinam patiks:)

Dzēsts lietotājs

Manam mazulim bija 6 mēnesi,kad sākām iet uz bērnu baseinu reizi nedēļā pa 30 minūtēm. Jau no pirmās reizes mazulim ļoti patīk un ir arī izmaiņas mazuļa fiziskajā attīstībā- ķermenis paliek stiprāks. Visiem iesaku paprovēt peldēshans nodarbes! 

Kategorijas