Foto: Inga Akmentiņa-Smildziņa, Mammamuntetiem.lv


Kuras ir pasaulē skaistākās, gudrākās un čaklākās mammas? 1

 08. maijs 2009 15:00 Konkurss

Noslēgusies portāla mammām.lv / tētiem.lv un radio Skonto rīkotā akcija/ konkurss meklējot visskaistākās, visgudrākās, visčaklākās un visvislabākās māmiņas – kopā sešās nominācijās. Ir arī divas specbalvas.Protams, ka taisnība visiem tiem, kuri iebilda: katram taču viņa mamma ir visskaistākā un visgudrākā.. Bet kā raksta viena no portālā reģistrētajām mammām Ieva Valdate-Kalēja: „Lasu konkursa dažādos stāstus par mammām. Ir tik mīļi lasīt par lieliem bērniem, kuri tik jauki runā par saviem vecākiem!” Mums arī bija patiess prieks lasīt visus šos mīlestības pilnos stāstus un, vēlreiz citējot Ievu Valdati-Kalēju, gribas teikt: „Mēs, iespējams, neesam labākās mammas pasaulē, bet mūsu bērni liek mums tā justies”.

Un tā! Vislabākās māmiņas, kas saņems ESPA RĪGA balvu - Botāniskās sejas kopšanas rituālu, manikīru, baseina un fitnesa studijas apmeklējumu un atpūtu relaksācijas kompleksā, ir:

Visskaistākā
– Anetes mamma Linda, par kuru meita saka:
„Mana māmiņa  ir vi vis vis visskaistākā, jo viņa ik rītu atplaukst dienai kā roze - tik klusi, klusi, nosarkst un iemirdzas-tik klusi, klusi, iečukstas kā rudens vēsma tik klusi, klusi un mīl mani tik stipri, stipri - nu tieši kā es Tevi mammīt - neprātīgi klusi un tik skaisti!”.

Visčaklākā – Jura Iskrova mamma:
"Mamma ir visčaklākā, jo viņa vienlaicīgi strādā par frizieri, manikīri, pedikīri, masieri, aerobikas vadītāju, astroloģi un sporta skolotāju".

Vismīļākā
– Agneses Vītolas mamma:
"Mana mamma ir vis vis vis vis vis...mīļākā mamma pasaulē! Mamma arī ir mana labākā draudzene, jo lai arī ,kas mani nomāktu, atliek vien paskatīties uz mīļo mammuci, paturēt viņas rociņu un visas raizes pazūd kā nebijušas!Visiem novēlu tik mīļu, skaistu un saprotošu mammu, kāda ir man!"
 

Vispraktiskākā - Salvis Spriņģis:
"Mana mamma ir vispraktiskākā, jo pat tad, kad ledusskapī gaudo vējš un pieliekamajā *_dumpojas peles aiz bada_,* viņa vienmēr pratīs no nekā uztaisīt garšīgas pusdienas! :)".

Visgudrākā – Māras Ozoliņas mamma, kas 51 gados, strādājot divos darbos, pabeigusi augstskolu ar izcilību!

Visiecietīgākā- Lindas Deduškēvičas mamma Lidija:
"Piesaku savu mammu Lidiju visiecietīgākās māmiņas kandidatūrai, jo lai arī esmu kā dadzis dārza malā, kā ezis bez ābola adatās rudenī vai bite ar dzelonīti, mana mamma ir visiecietīgākā, jo vienmēr uzjautā: Klau, suņuburkšķīt, beidz pukoties un mani samīļo."

 ESPA RĪGA  piešķir arī specbalvu Lauras Valteres mammai par izturību, jo viņa veiksmīgi tikusi pāri dažādiem dzīves pārbaudījumiem.
 

Savukārt  portāla mammām.lv / tētiem.lv simpātiju balva tiek piešķirta divgadīgā Rūdolfa omītei Guntai, par kuru viņš saka: "Omimi ir vismīļākā, jo viņš ir Mīksts un Pūkains".

 

Par balvu saņemšanu ar visiem uzvarētājiem sazināsimies personīgi. Lai jums skaista un saulaina mātes diena!:-)

Lasīt visus stāstus par mammām!

 
1 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Kategorijas