Labākā anekdote - Kas ir nafig spešan?

 08. maijs 2009 15:00 Audra Šauere, Mammamuntetiem.lv Konkurss

Paldies visiem šīs nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par dzīvniekiem un putniem, ceļošanu un, protams, hokeju. Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā četri ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra RīBēJa MuTe dzimšanas dienas koncertu.Foto: iesūtījusi Līga Nagle, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Laura Valtere ar anekdoti „Kas ir nafig spešan?”. Balvā 4 ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.

Nedēļas anekdote
Kitija, kurai pieci gadiņi, patīk spicēt ausis. Runāju ar draudzeni pa telefonu, par jau visiem zināmo interviju. Tad nu arī pieminu: "Un kā gan tā varēja izgāzties, pasakot visas pasaules priekšā, ka Latvijā ir "Nasing spešal"!" Meituks pieskrien un zinātkāri vaicā:"A kas ir nafig špešan?"


Iesūti arī  tu savu joku un laimē katru nedēļu 4 ielūgumus uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!  Ieskaties:  www.ribejamute.lv

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (15.05.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 
Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas