Mamma - mans visums, iedvesmas avots un dzīvesskola 2

 07. maijs 2009 20:00 Konkurss

Nevaru piedēvēt savai māmiņai nevienu no šīm kategorijām - visčaklākā, visgudrākā, visskaistākā, visiecietīgākā... Tikai nepārprotiet! Neviena no izvēlēm nav labāka par citu, jo viņai piemīt VISAS no nosauktajām īpašībām.
Manu māmiņu sauc Vija Ūdre, viņai ir 48 gadi. Man pašai ir 25 gadi, nesen kļuvu par māmiņu. Nevēlos īpaši izcelt vienu no mammas labajām īpašībām, tāpēc aprakstīšu visas. Mana māmiņa ir piemērs visām pārējām mammām un lielisks piemērs man. Kad lūkojos uz savu mazo meitiņu, ataust atmiņas par to, kā mani bērnībā uzlūkoja mana mamma, kā viņa klusi un pacietīgi noraudzījās un atbalstīja mani manās dzīves gaitās līdz pat brīdim, kad pati esmu sagaidījusi pirmo mazuli. Tikai tagad tā patiesi esmu sākusi saprast, kāds ir māmiņas nenovērtējamais ieguldījums manis audzināšanā, saprašanā un atbalstīšanā.
 
Mana māmiņa ir piemērs visām pārējām mammām un lielisks piemērs man. 
 
Ja runājam par īpašībām, kas piemīt šai brīnišķīgajai būtnei, tad varu droši apgalvot, ka mana māmiņa ir visskaistākā, jo vēl arvien spējusi saglabāt gaišu un mirdzošu dvēseli, kas valdzina un iedvesmo apkārtējos. Viņa ir visskaistākā, jo vēl arvien viņu apbrīno un par sievietes etalonu uzskata daudzi vīrieši. Viņa ir visgudrākā, jo labi spējusi izmantot mātes īpašo intuīciju, ievedot mani, māsu un brāli pasaulē.
 
Mamma spējusi saglabāt gaišu un mirdzošu dvēseli, kas valdzina un iedvesmo apkārtējos. Viņa ir visskaistākā, jo vēl arvien viņu apbrīno un par sievietes etalonu uzskata daudzi vīrieši.
Māmiņa ir visčaklākā, jo nenogurstoši pavadījusi dienas (un dažkārt arī naktis), lai piedalītos manos radošajos darbos, atliekot pārējos darbus uz laiku, kad varēs atļauties brīdi atelpai un sev. Mana māmiņa ir visiecietīgākā, jo spējusi labsirdīgi reaģēt uz manu pusaudzes vienaldzību un dzēlībām. Mana māmiņa ir vispraktiskākā, jo vienmēr atbalstījusi vienkāršu dzīvesveidu un radošumu mājas solī. Mana māmiņa ir vismīļākā, jo ir dabiska un vienmēr mīļojusi savus līdzcilvēkus, neatlicinot mīlestību sev. Mana māmiņa ir mans Atspulgs, Visums, Iedvesmas avots, Dzīvesskola un Piemērs dzīvesveidam, pasaules uztverei un izpratnei par bērnu audzināšanu.
 
 2 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas