Noskaidrots aprīļa jautrākais videokuriozs!

 07. maijs 2009 15:00 Ziņa

Paldies visiem, kas iesūtīja videokuriozus portālā mammām.lv/tētiem.lv, un visiem, kas balsoja. Aprīļa videokuriozu superfināls noslēdzies, un uzvarētājs ir zināms! Viņa vārds tiks nosaukts svētdien pulksten 10.00 raidījumā Mans mazais. Taču vislabākā ziņa ir tā, ka nekas vēl nav beidzies! Videokuriozu konkurss turpinās arī maijā!Visi video, kas iesūtīt portālā mammām.lv/tētiem.lv jau aprīlī, bet vēl nav demonstrēti TV raidījumā Mans mazais, piedalās maija videokuriozu konkursā! Raidījuma veidotāju izvēli lielā mērā nosaka lasītāju atsaucība un balsojums portālā mammām.lv/tētiem.lv, tāpēc apmeklējiet video sadaļu un balsojiet par sev tīkamākajiem videokurioziem! Varbūt, tieši pateicoties jūsu aktivitātei, kāds no tiem nokļūs TV raidījumā un cīnīsies par mēneša lielo balvu, kas tāpat kā aprīlī būs — fotosesija visai ģimenei par velti (vai lielformāta grafikas mākslas darbs — pēc izvēles) no bērnu un ģimenes fotostudijas bernufoto.lv!

Kā jau solīts, pārsteiguma balvu saņem arī aktīvākais aprīļa videokuriozu balsotājs un vērtētājs — mammām.lv reģistrētā mamma Laura Kalniņa (redakcija ar uzvarētāju sazināsies personiski).

P.S. Lai aprīlī iesūtītajiem video nebūtu balsu priekšrocības, šobrīd visas balsis ir dzēstas, un balsojums sākas no jauna!

Skatīt video sadaļu

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti
Kategorijas