Mūziķi aicina uz Māmiņdienas koncertu

 06. maijs 2009 16:00 Ziņa

Platforma.lv un Pro1 HD Studio organizētā dzīvās mūzikas festivāla ietvaros klubā Essential svētdien, 10.maijā Māmiņdienas koncertu sniegs Liene Šomase, Yana Kay un Intars Rešetins, Ginta Ēķe, Markus Riva un Kristīne Grundmane. Koncerta tiešraide būs vērojama Platforma.lv mājas lapā.Publicitātes foto.


Dienas koncertā – TV ieraksta ģenerālmēģinājumā –, uz kuru īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, uzstāsies Liene Šomase, Ginta Ēķe, Markus Riva un Kristīne Grundmane. Liene Šomase izpildīs dziesmas no sava pērn izdotā albuma Vārdos nepateiktais, bet jaunais dziedātājs Markus Riva prezentēs dziesmas no sava 15.maijā gaidāmā debijas albuma Ticu, tostarp arī vairākas līdz šim nekur nedzirdētas kompozīcijas.

Uz dienas koncertu īpaši gaidīti būs jaunieši un vecāki ar savām atvasēm. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, par viņiem rūpēsies Pepija no Ballītes bērniem Jampadrača (www.ballitesberniem.lv). Dienas koncerts sāksies plkst. 14:30, ieeja no plkst. 14.

Vakara koncertā mūziķiem pievienosies arī Yana Kay un Intars Rešetins, kas prezentēs dziesmas no sava tikko iznākušā albuma Kaut kas starp mums. Jaunais albums mp3 formātā jau pieejams mājas lapā www.Platforma.lv.

Vakara koncerta sākums – plkst. 20, durvis vērsies plkst. 19, ieeja no 18 gadu vecuma.

Biļetes pa Ls 1 (dienas koncerts) un Ls 2 (vakara koncerts) nopērkamas iepriekšpārdošanā internetā - www.bezrindas.lv. Klubā Essential pirms koncerta – par latu dārgāk. Interesenti aicināti piedalīties konkursā mājas lapā www.Platforma.lv un laimēt ielūgumus uz koncertu!

Koncerta apmeklētāji ar bezrindas.lv biļetē norādītā koda palīdzību mājas lapā www.Platforma.lv bez maksas var lejupielādēt īpašo digitālo izlasi Māmiņdiena, kurā ietvertas dziesmas no koncerta dalībnieku repertuāra.

Koncertu ar septiņām augstas izšķirtspējas (Full HD) kamerām filmēs profesionāļi no Pro1 HD Studio un vēlāk rādīs Latvijas Mūzikas kanāls (LMK). Kā ierasts, tiešraidē dienas un vakara koncerti būs redzami mājas lapā www.Platforma.lv.

Vēl pēc nedēļas – 17.maijā – savu jauno dzejas un mūzikas kopprojektu prezentēs Aigars Voitišķis un Pēters Brūveris.

 

Informāciju sagatavojis Jānis Penka, Platforma Music sabiedrisko attiecību vadītājs
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas