Foto: mammamuntetiem.lv


Mamma IR vis vis vis... 2

 05. maijs 2009 14:00 Konkurss

Mēs esam ļoti laimīgi cilvēki, jo mums ir lielākais dzīves  dārgums – mūsu mamma! Protams, katram mums sava mamma ir vislabākā, tāpēc jūtam līdzi tiem cilvēkiem, kuriem būs jāizvēlas tās labākās mammas no visām pieteiktajām!Sveiks, Radio Skonto! 

Šeit Jums raksta divi lieliskas sievietes bērni – meita Zane (22 gadi) un dēls Mārtiņš (19 gadi).

JĀ, mūsu mamma IR vis vis vis un pati pati pati....

 Mūsuprāt, ikviens varētu pieteikt savu mammu jebkurā no Jūsu izvirzītajām nominācijām! Arī mēs! Taču mēs nezaudējam cerību, ka tieši mūsu mamma varētu tikt izvirzīta kā labākā nominācijā - visčaklākā mamma!

Ja ir kāds cilvēks, kurš gatavs atdot visu savu bērnu dēļ – tad tā ir mūsu mamma! Ja ir kāds cilvēks, kurš bērnu dēļ  „celsies – kritīs – un atkal celsies”, tad tā ir mūsu mamma! Ja ir kāds cilvēks, kurš gatavs uz VISU bērnu dēļ, tad tā IR mūsu mamma!

NEKAD, nekad mums nav pārņēmusi sajūta, ka esam vieni, jo vienmēr mums līdzās ir mamma, kura sniedz padomu, atbalstu, palīdzību un PATS GALVENAIS – mātes mīlestību.

Kad piedzimu es, Zane, mamma pārtrauca savas darba gaitas, un tā viņa 18 savus dzīves gadus veltīja tikai mums – SAVIEM BĒRNIEM! Vienmēr, kad nācām no skolas mūs sagaidīja siltas pusdienas. Vienmēr palīdzēja darbos, ar ko paši nespējām tikt galā. Daudz rūpju un darba tika ieguldīts periodā, kad es, Mārtiņš, nodarbojos ar sporta dejām. Dzīvojām Jēkabpilī , bet katru dienu braucām uz Rīgu – treniņiem. Un mamma vienmēr bija līdzās! Zanei, absolvējot pamatskolu, pārbraucām dzīvot Rīgā.

Mamma sāka strādāt – taču nevis tāpēc, mūsu mamma ir visčaklākā! Mēs viņu apbrīnojam par viņas degsmi un tieksmi pēc sakārtotas vides sev/mums apkārt. Viņa pat atnākot pārgurusi no darba mājās, spēj atrast sevī spēku un ATKAL  sākt rosīties. Nedēļas nogalēs viņa vienmēr visu sagatavo nākamajai nedēļai. Viņa vienmēr atrod sev nodarbi! Tiešām reti mēs varam redzēt savu mammu – nedarām neko – slaistoties! Un tāpēc mēs izvirzām savu mammu šai nominācijai, jo, ja reiz viņa pati neļaujas atpūtai, tad vēlamies sagādāt pārsteigumu un to viņai uzdāvināt – ar TAVU palīdzību, mīļais radio Skonto!  

Priecīgu Pavasari un veiksmi izvēlē vēlot,
Ar cieņu,
Zane un Mārtiņš! 
2 Pievienot komentāru

Saistītie raksti
Kategorijas