Nolaupītā Madleina Makanna joprojām nav atrasta 3

 05. maijs 2009 12:00 Ziņa

3. maijā apritēja divi gadi, kopš kādā Portugāles kūrortā Algarvē tika nolaupīta tobrīd trīs gadus vecā britu meitenīte Madleina Makanna. Meitene šobrīd, iespējams, dzīvo ar jaunu identitāti un runā citā valodā, lēš eksperti. Ja vien viņa joprojām ir dzīva...Foto: www.bbc.co.uk


Madleinas Makannas pazušana izraisīja plašu ažiotāžu visā pasaulē, un lietas izmeklēšanai bija pievērsta pastiprināta uzmanība. Meitene pazuda no viesnīcas numura, kurā dusēja kopā ar dvīņiem — brāli un māsu, kamēr vecāki bija devušies vakariņās. Madleinas mirstīgās atliekas netika atrastas, kas liek domāt, ka viņu nav nolaupījis pedofils, bet gan bērnu tirgotāji. Neskatoties uz plašo publicitāti, meitenes liktenis joprojām ir noslēpumā tīts.

 

Meitene pazuda no viesnīcas numura, kurā dusēja kopā ar dvīņiem — brāli un māsu, kamēr vecāki bija devušies vakariņās.

 

Tiek uzskatīts, ka simpātiskais bērns ir nolaupīts un pārdots. Britu kriminologs, profesors Deivids Kampers pauž uzskatu, ka nepilnus sešus gadus vecā Madleina varētu būt aizmirsusi savu dzīvi kopā ar tēti un mammu, un, ļoti iespējams, neatsauktos uz savu īsto vārdu. "Bērniem piemīt tā saucamā infantilā amnēzija, kas nozīmē, ka viņi tikpat kā neatceras savu bērnību līdz četru gadu vecumam."

Aizdomās par saistību ar meitenes pazušanu tika turēti arī meitenes vecāki Keita (41) un Gerijs (41). Savās izjūtās par meitas pazušanu viņi nupat dalījās populārajā Opras Vifrejas sarunu šovā. "Nav nekā ļaunāka par to, ko mēs pārdzīvojām pirmajās dienās pēc pazušanas. Tas bija šaušalīgi, un es neticu, ka iespējamas vēl lielākas sāpes," sacīja Keita. Makanni publiskojuši fotogrāfiju, kā Madleina varētu izskatīties patlaban — nepilnu sešu gadu vecumā, cerībā, ka attēls varētu palīdzēt meiteni atrast.

 

Nav nekā ļaunāka par to, ko mēs pārdzīvojām pirmajās dienās pēc pazušanas. Tas bija šaušalīgi, un es neticu, ka iespējamas vēl lielākas sāpes.

 

Ar mediju starpniecību vecāki uzrunājuši iespējamos nolaupītājus, paužot, ka vēl nav par vēlu meiteni atdot īstajiem vecākiem. "Jūs varat viņu nodot kādam mācītājam vai varas iestādēm," Opras šovā sacīja Gerijs. "Madleinai jābūt kopā ar savu ģimeni," piebilda Keita. "Viņai ir brālis un māsa. Ja jums ir vienalga, kā jūtos es vai Gerijs, padomājiet par Šonu un Emīliju, un atdodiet viņiem vecāko māsu!"

 
3 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas