Baidos zaudēt bērniņu

Dzēsts lietotājs

Es arī zinu daudzus gadījumus paziņu un draugu lokā, kad mazuli zaudē dzemdībās vai dažas dienas pēc dzemdībām. Arī es par to baidos, bet ne tik ļoti lai tas man traucētu izbaudīt šo gaidīšanas laiku. Vienīgais, ko es daru- skatos, lai par manu grūtniecību zinātu pēc iespējas mazāk cilvēku. Ja nu kas, nebūs visiem jāatskaitās kas un kāpēc..

Dzēsts lietotājs

tā ir pilnīgi normāla reakcija! galvenais patiešām domā gaišās domas, parunā ar mazuli, uzsverot to, cik ļoti viņš ir gaidīts šai pasaulē, kad sanervozējies, vai jūti, ka mazais "sašūmējas", padziedi šūpuļdziesmiņu, tas palīdz! Sliktajām domām ir tendence piepildīties, tāpēc, atmet tās!

Dzēsts lietotājs

Es arii baidiijos,arii aarste maates pasee ieziimeeja,gruutnieciibas paartraukshanas risks,biju shokaa.. bet nu izneesaaju,un kjeizaroja burviigu peku,kurai jau 5ar pus gadu..:))Tagad esmu peedeejaas nedeeljaas /36nedeelja/ar otro beebi,bailes arii ir,bet nu ceru ka arii shoreiz viss buus OK:) Nevaru vien sagaidiit shiis 3nedeeljas..
 
Jautaajums autorei,kaadaa veidaa un ar kaadiem aarstu paskaidrojumiem tava draudzene zaudeeja beebi..man liekaas tas netika mineets..

Dzēsts lietotājs

Kad biju stāvoklī, man arī bija bailes, kaut analīzes bija labas, iesaku neņemt visu negatīvo galvā un nelasīt bēdīgus stāstus jo no tiem jau ar stres, ( viegli jau man tā teikt neņem galvā, pati arī diezgan ņēmu visu pie sirds) tādēļ iesaku tev domāt to labāko, un būs viss ok

Dzēsts lietotājs

es gan uzskatu ka vajag sevi noskanot ka viss var gadities-visadi dzive iet,ka ne viss var but tip top.lai pec tam nav nenormalas vilsanas sapes-tas nav konkreti pa dzemdibam,bet pati ari uztraucos pirms piedzima meitina-protams nedomaju visu laiku tadas domas bet pielavu dazadas iespejas.es domaju katra mamina uztraucas par tadu lietu

Dzēsts lietotājs

Mani arī mocīja tādas domas. Visapkārt notiek tādas lietas. Tik daudz invalīdu ratiņos, ka gribot negribot, no tā paliek bail.
Pirmajā brīdī, kad piedzima, viņa uzreiz neieraudājās. Tā bija sekundes simtdaļa, bet es jau paspēju nobīties. Sacelt vētru savās domās, bet, paldies Dievam, viss ir kārtībā.
No tā diezin vai ir iespējams izvairīties. Lai kā censtos. Lai tev veicas

Dzēsts lietotājs

Manat tad ar domas tadas,bet kad jūtiu,ka mazais spārdās tad zinu,ka vis ir taču ok!  Un sliktas domas pazūd un vispār cenšos domāt pozitīvas domas piem. man mazais piedzims sveiks un vesels būs viss kārtībā.centies vairāk domāt pozetīvi apsties ārā skaists laiks putni čivina nav tik slikti domā pozetīvi un viss būs kārtībā.

Dzēsts lietotājs

man arī ir bail ;( ;(
1 2 3 4

Kategorijas