Mana mamma ir tikpat trakulīga kā es! 5

 28. aprīlis 2009 18:00 Konkurss

Esmu trīs bērnu mamma, bet šoreiz stāsts būs par manu mīļo māmiņu, kura ir vismīļākā, vislabākā, visizpalīdzīgākā un, protams, visskaistākā.Foto: no personīgā arhīva


Tagad grūti iedomāties, ka es reiz biju maza, bezpalīdzīga un pilnīgi atkarīga no mammas. Viņa bija tā, kas parādīja man pirmo taurenīti. Viņas vadībā es spēru savus pirmos nedrošos soļus. Viņa bija tā, kas iemācīja man mīlēt un lika pamatus manai būtībai un raksturam. Tieši pateicoties mammai, es tagad zinu, kas ir mīlestība, un protu mīlēt savus jaukos, apburošos bērniņus, zinu, kādai jābūt mammai, sievai, draudzenei un vienkārši izpalīdzīgam cilvēkam. 

Pateicoties mammai, es zinu, kādai jābūt mammai, sievai un draudzenei. 

Atceros, kā vidusskolā sastrīdējos ar savu labāko draudzeni un no bēdām sāku pīpēt... Kad mammucis to uzzināja, viņa nesāka bļaut un ārdīties, bet uzklausīja manas bēdas un ieteica, kā labāk rīkoties. Pārstāju smēķēt un salabu ar draudzeni.
Ir ļoti daudz laba un mīļa, ko varētu stāstīt par savu mammuci, varētu uzrakstīt pat veselu grāmatu par viņu (un, kas zina, varbūt kādreiz to arī izdarīšu!).

Vēl tagad mammucis ir mana labākā draudzene, labākā un mīļākā māmiņa uz pasaules un lieliska vecmāmiņa maniem bērniem.

Šogad mammucim svinēsim piecdesmito jubileju,bet, ziniet, nemaz nevar pateikt, ka mammai gadu tik daudz, jo viņa joprojām ir skaista, jauneklīga, mundra un tikpat trakulīga kā es savos 28 gados.

Es gribētu pateikt paldies arī savam tētim, jo bez viņa mammucim būtu grūti tikt galā ar mani un brāli. Tētis ir sniedzis lielu atbalstu un daudz mīlestības mums visiem. Kaut jūs zinātu, māmiņ un tēti, cik daudz mums dod tas, ka zinām - jūs allaž būsiet blakus un sargāsiet mūs! Gribētu izkliegt pa visu pasauli - mani vecāki ir VISLABĀKIE! 

 

Autore: Rita

 

 

Ja arī tu vēlies pastāstīt par savu mammu, spied šeit!
Akcijas/ konkursa: Meklējam vislabākās māmiņas apraksts
5 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas