Balso par jautrāko aprīļa video

 28. aprīlis 2009 18:00 Konkurss

Mammām.lv /tētiem.lv un raidījuma Mans Mazais rīkotajā videokuriozu konkursā sācies lielais fināla balsojums, kurā noskaidrosim, kas iegūs Aprīļa jautrākā video kurioza statusu un lielo balvu. Dāvana būs arī aktīvākajam balsotājam! :-)Foto: mammamuntetiem.lv


Iesaisties un palīdzi noskaidrot, kurš no šiem video kurioziem: Intervija, Smieklīgās brokastis, Kārdinājums ar šokolādiMamma nevienu nepamet vai kāds cits iegūs lielo aprīļa balvu: fotosesiju visai ģimenei par velti (vai lielformāta grafikas mākslas darbu - pēc izvēles) no bērnu un ģimenes fotostudijas bernufoto.lv!

Pārsteiguma balva no portāla Mammām.lv/ tētiem.lv saņems arī aktīvākais balsotājs. Atgādinām, ka par katru video dienā vari nobalsot vienu reizi! Balsot!

Balsošana portālā notiks līdz nākamajai otrdienai, bet maija otrajā raidījumā Mans Mazais (raidījums skatāms LTV 1 svētdienu rītos pulksten 10.00) tiks paziņoti rezultāti.

Visi video, kas apskatāmi portāla mammām.lv / tētiem.lv jaunajā video sadaļā, taču nav iekļuvuši finālā, piedalās arī maija smieklīgo videokuriozu konkursā. Tāpat ikvienam, kas vēl nav pieteicis savu video, ir iespēja to izdarīt.

Konkursa noteikumi ir pavisam vienkārši: iesūti jautru, smieklīgu vai vienkārši mīļu ģimenes video un seko balsojumam. Derēs ne tikai ar videokameru, bet arī telefonā vai fotoaparātā nofilmēts video - galvenais, lai tas būtu smieklīgs vai ļoti smieklīgs!

Katru nedēļu raidījumā Mans Mazais tiks atrādīti spilgtākie nedēļas video un raidījuma vadītāji piešķirs savu simpātiju balvu. Bet jautrāko MĒNEŠA video noteiksiet jūs - lielajā fināla balsojumā, kas notiks portālā mammām.lv/tētiem.lv

Ielādēt video
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas