Mammas mīļumu var just kilometriem tālu!

 27. aprīlis 2009 17:00 Konkurss

Man ir vismīļākais mammucis pasaulē! Viņa ir tik aizņemts cilvēciņš, bet nesakatoties uz to, viņai paliek laiks arī saviem bērniem un pat sunim un kaķim.Foto: mammamuntetiem.lv


Mājās es redzu viņu ļoti reti, jo no rīta astoņos mēs abas šķiramies - viņa brauc uz darbiņu, bet es eju uz skolu (dzīvojam mēs divas ar kaķi un suni). Pēc darba mammucim ir skola, mācās viņa augstskolā, un tajās dienās parasti viņa ir mājās ļoti, ļoti vēlu, parasti tad, kad es jau guļu vai taisos gulēt. Šogad viņai ir diplomdarba aizstāvešana, tādēļ ļoti daudz laika viņa pavada, to rakstot un labojot. Taču neskatoties uz to visu, viņai paliek laiks mums. Es zinu, ka varu pie viņas pieiet un pieglauzt galviņu, viņa uz mirkli pārstās rakstīt savu darbu, lai samīļotu mani. Un tas atkal dod jaunu spēku rakstīt tālāk... Lai arī kādi laiku būtu vai nebūtu, mēs zinam, ka uz mūsu mīļo mammuci varēs vienmēr paļauties, viņa vienmēr uzklausīs un centīsies palīdzēt ar visu sirdi.
Es zinu, ka varu pie viņas pieiet un pieglauzt galviņu, viņa uz mirkli pārstās rakstīt savu darbu, lai samīļotu mani.
Ir jau dēļ mums arī mammai bijušas sirdssāpes un ir viņa lējusi asaras, bet tieši tāpēc viņa mūs tik ļoti mīl, un tieši tāpēs mēs viņu mīlam vēl vairāk. Arī laiku viņa atradīs vienmēr gan saviem bērniem, gan mazbērniem. Taču reizēm viņa aizmirst par sevi. Tādēļ būtu arī ļoti jauki, ja kaut reizi mūžā viņai rastos šāda iespēja izbaudīt visu to, ko piedāvā šis konkurss. Nenoliedzami, mūsu mammucim piemīt visas šīs īpašības, kas ir kā nomiācijas, taču mīļums, manuprāt, no mammuča plūst tik daudz, ka reizēm pat ārpus dzīvokļa durvīm to var just kilometriem tālu. Viņa to tiešām ir pelnījusi!


Ja arī tu vēlies pastāstīt par savu mammu, spied šeit!
Akcijas/ konkursa: Meklējam vislabākās māmiņas apraksts

 

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas