Katru dienu pateicos Dievam par mammu

 27. aprīlis 2009 11:00 Konkurss

 Manai mammai piemīt dievišķa gudrība, kas viņu padara tik unikālu un vienreizēju. Foto: Līga Andžāne, mammam.lv/tetiem.lv


Manai mammītei Indrai Miderei ir 45 gadi, bet man - 22 gadi. Mana māmiņa ir visgudrākā, jo viņa mani ir izaudzinājusi par to, kas es esmu. Viņa man iemācīja neatriebties un neturēt ļaunu prātu, izskaidroja, ko nozīmē piedot, un iemācīja pieņemt lietas, kas man nav bijušas pieņemamas. Mamma ir sirdsgudra - viņas vērtīgie padomi vienmēr palīdzējuši atrast izeju visdažādākajās situācijās. Viņas gudrība ir turējusi mani brīžos, kad lūztu. Mamma ir mans draugs!
 
Es katru dienu pateicos Dievam par to, ka tieši šo brīnišķīgo sievieti Viņš izvēlējās par manu māti!
 
Mammai piemīt dievišķa gudrība, kas viņu padara tik unikālu un vienreizēju. Viņas profesija ir šuvēja, un tā prasa lielu gudrību un talantu. Mamma savām rokām darina tik skaistas lietas! Viņa spēj no kabatlakatiņa uzšūt kāzu kleitu, ticiet man! Es mīlu viņu par to, ka viņa man vienkarši ir, un cienu par visu, ko viņa manā labā ir darījusi, bieži atņemot sev pēdējo. Katru dienu pateicos Dievam par to, ka tieši šo brīnišķīgo sievieti Viņš izvēlējās par manu māti!
 
 
Ja arī tu vēlies pastāstīt par savu mammu, spied šeit!
Akcijas/ konkursa: Meklējam vislabākās māmiņas apraksts
 
 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas