Latvijas Leļļu teātrī izrāde par mutes veselību

 27. aprīlis 2009 11:00 Ziņa

25. aprīlī pirmizrādi piedzīvoja Latvijas Leļļu teātra izrāde Gudrais zobiņš, kas bērniem saistošā veidā atgādinās un skaidros, kāpēc jārūpējas par savu zobiņu veselību. Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Kas gan nezina, cik grūti dažkārt bērniem saprast kā un kāpēc nepieciešams kopt zobus. Tāpēc lieti noder par to atkal un atkal atgādināt. Smaids ir tas, kas rotā cilvēka seju, bet jaukam smaidam ir piederoši veseli, balti, kopti zobi.
Izrādē darbojas gan cilvēki, gan lelles, gan attiecīgās vides uzskates līdzekļi. Mutei un zobiem labvēlīgie un nelabvēlīgie spēki cīnās par savām tiesībām mutē. Izrādās, ka zobi paši, īpaši pirmais priekšējais Kaula Zobiņš ir pietiekoši gudrs, lai saprastu, kas viņa veselībai labs, kas slikts. Bez tam, Zobiņam ir gudra, spēcīga draugu komanda ar labo Dakteri Circeni priekšgalā, kas laikus nāk palīgā cīņā  ar zobu bojātājiem.

Gudrais zobiņš ir Dainas Strelēvicas izrāde pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem par mutes kopšanu un vesela smaida saglabāšanu. Izrāde veidota pēc Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra iniciatīvas ar Orbit un Pedigree Dentastix atbalstu.
Valda Zilvera dziesmas un mūzika radīs priecīgu noskaņu uz skatuves un skatītāju zālē. Režisors Māris Koristins.

Informāciju sagatavoja Latvijas Leļļu teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Strelēvica
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas