Visu nomināciju mamma! 3

 27. aprīlis 2009 9:00 Konkurss

Manu mammīti varētu pieskaitīt pie visām konkursa kategorijām. Viņa ir tik mīļa, saprotoša un laba! :) Mīlu viņu ļoti, loti! Viņa ir tik daudz darījusi mūsu labā! :)Foto: no personīgā arhīva


Mammai bija tikai 25 gadi, kad izšķīrās ar tēti, man bija 5 un brālim seši gadi. Pārvācāmies dzīvot uz dziļiem laukiem. Mammucis braukāja uz cehu strādāt, lai tik mums viss būtu, omīte mūs brauca pieskatīt. Gāja grūti, mammucis rāvās pa divām maiņām... Citreiz darba vispār nebija... Atceros vienu vasaru - darbiņa nebija, bet septembrī mūs uz skolu bija jālaiž... Mamma katru rītu agri cēlās un ar riteni brauca uz mežu lasīt ogas, lai tik varētu mums visu skolai sapirkt! Lai arī bieži bija tā, ka ne kapeiciņas makā, bet sataisījusi vienmēr bija visu ko vien varēja, tā lutinot mēs! Pēc kāda laika mamma nolēma parcelties uz savu dzimto pusi. No sākuma īrējām dzīvoklīti.
Mana mazā, smalkā mammīte vienā darbā ar lieliem, spēcīgiem vīriešiem! Ar rokām entās tonnas izcilājusi...
Mammucis strādāja par pavāri kafejnīcā (mamma ļoti labi gatavo). Bet darbiņu dabūja mainīt, jo galus nevarēja kopā savilkt. Aizgāja strādāt uz mazu zivju cehu. Priekšnieki bija super, bet darbs ĻOOOOOOTI smags! Ja bija zivis, tad viena maiņa strādāja dienu un nakti! Aukstumā saldētavās nešķiroja sieviete vai virietis, visiem darbs viens! Varat iedomāties?! Mana mazā, smalkā mammīte vienā darbā ar lieliem, spēcīgiem vīriešiem! Ar rokām entās tonnas izcilājusi... Visu darīja, lai tikai mums būtu viss nepieciešamais. Jā, redzējam mēs viņu ļoti maz, bet cienu viņu par visu, ko mūsu labā darīja! Sāpeja viņai visas maliņas, kājas, rokas, mugura, kauli deformējās, bet ne reizi nedzirdēju, ka viņa pīkstētu, ka sāp vai, ka ir nogurusi... Mums lika izvākties no dzīvokļa, mamma paņēma bankā kredītu, lai nopirktu dzīvoklīti. Kredītu dabūjām, bet atmaksāšana bija ļoti grūta un smaga. Mamma rāvās melnās miesās! Bet vienmēr atrada laiku arīi mums, lai apčubinātu un samīļotu. Ēst uztaisīja, visu paspēja! Medaļu viņai gribētos piešķirt! Viņa izcīnīja šo cīņu, lai ko arī tā prasiīja! Un tad arī mammas dzīvē iespīdēja saules stariņš! Viņa iepazinās ar manu patevu. Ļoti jauku, mīļu, strādīgu cilvēku. Vārdi trukst, lai viņu raksturotu! Mammai bija 30 gadu, vinam 26.
Kaut visiem bērniem uz šīs pasaules būtu kaut uz pusi tik laba mamma, kā manējā!
Pēc kāda laika viņš pārcēlās dzīvot pie mums, un tad jau viss sakārtojās pa plauktiņiem. Mamma varēja strādāt normālu darbu, jo nebija vairs jācīnās vienai. Varēja strādāt vienā cehā par meistarīti. Zinu, ka strādniekiem viņa vienmēr bija vismīļākā un labākā Meistarīte! Pēc 5 gadiem pienāca prieka vēsts - BŪS BĒBIS! Bijām tik priecīgi, ka mums būs mazs Brāļuks! Punčuks jau bija liels, bet gāja uz darbiņu... Patēvs mammu ļoti lutināja! Tad abi izlēma, ka taisīs savu firmu - mazu apģerbu veikaliņu. Mamma ar lielu punci brauca uz leišiem pēc preces. Pienāca 13. jūlijs, pasaulē nāca mazs bumbuītis, tik mīļš un jauks. Pagāja kāds laiciņš, un mammīte gāja strādāt savā veikaliņā, bet patēvs ar brālīti auklējās pa mājām. Apmēram pēc gada es pati paliku stāvokī. Ilgi nevarēju pateikt mammai, ne tapēc, ka būtu bail, bija bail pievilt viņas cerības... Zinu, ka gribēja, lai iegūstu labu izglītību... Protams, mamīte mani atbalstīja, dzīvoju ar mazuīti pie viņas. vēlāk apprecējos, bet dzīvojām vienā ciemā.
Vina man ir vislabākā! Zinu, ka visu atdotu mums... neko nezeelotu, pat sevi ne! Bet nu viņas dzīve ir nokārtojusies, ir superīgs vīrietis, dēliņš. Un savs uzņēmums. Paldies viņai par visu, ko ir darījusi! Paldies par Mīlestību un sapratni, ko mums ir sniegusi! Nav tik daudz labu vārdu uz šīs pasaules, cik viņa būtu pelnījusi! Kaut visiem bērniem uz šīs pasaules būtu kaut uz pusi tik laba mamma, kā manējā! Domāju, ka ir lieki piebilst, cik arī feina omiite viņa ir! Mīlu!
 
 
Ja arī tu vēlies pastāstīt par savu mammu, spied šeit!
Akcijas/ konkursa: Meklējam vislabākās māmiņas apraksts3 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas