Foto: no personīgā arhīva


Mana čaklā mammīte!

 24. aprīlis 2009 14:00 Konkurss

Manai mammai ir jāpasniedz balva katrā nominācijā, jo viņa taču man ir vislabākā mamma pasaulē, taču šoreiz es gribētu izcelt viņas lielo čaklumu un darba sparu.Šā gada 15. aprīlī viņai palika 60 gadu. Viņas rokas un domas nepagurst nevienu mirkli. Ikdienā viņa strādā skolā un cīnās ar maziem un lieliem palaidņiem. Darba dienas paiet krāsainas un daudzveidīgas. Lai gan citreiz uznāk pilnīgs spēka izsīkums, mana mamma saņemas un sāk jaunu dienu ar smaidu sejā.
Neapšaubāmi darbs mammu nogurdina, taču nav bijusi tāda diena, kad viņa pēc darba nav atnākusi mājās un nav paņēmusi rokās kādu dzijas kamolīti. Viņa burtiski dzīvo ar saviem krāsainajiem dzijas pavedieniem. Mīlestība pret rokdarbiem viņai ir ielikta šupulī. Katru reizi, kad rokās ir dzija un adatas, viņai dzimts jauna un pārsteidzoša ideja, ko viņa vēlas ātrāk realizēt. Šo ideju iznākumu ir ļoti daudz. Katrā no viņas darbiem ir ielikta tā īpašā aura un mīlestība, ko sajūt ikviens. Mammai nepatīk strādāt pēc pasūtījuma. Viņai patīk pašai visu izdomāt un realizēt. Apbrīnojama ir viņas pacietība. Ja viņai nesanāk iecerētais, viņa var visu izārdīt un sākt visu no jauna.

Šogad par godu mammas skaistajai jubilejai tika atklāta viņas rokdarbu personālizstāde. Ikviens var apskatīt mammas lielo talantu un sirdlietu.
 
Lai gan viņa zina daudz un dažādu rokdarbu tehniku, viņa neapstājas un vēlas uzzināt visu jaunāko. Ja kādā žurnālā ierauga kaut ko skaistu, mana mamma nebūtu mana mamma, ja viņa to nepamēģinātu. Jaunas idejas viņa uzzina arī rokdarbu kursos, uz kuriem viņa dodas katru trešdienu pēc darba. Mamma nečīkst, ka ir nogurusi, bet dodas iemācīties kaut ko jaunu.
Šogad par godu mammas skaistajai jubilejai tika atklāta viņas rokdarbu personālizstāde. Ikviens var apskatīt mammas lielo talantu un sirdlietu. Izstādē izvietoti lielākā daļa no viņas darbiem, būtu jāatklāj muzejs, lai izvietotu visus viņas darbus. Mamma pati nevar saskaitīt, cik tad īsti ir to viņas šedevru. Ir arī daudz iesāktu un nepabeigtu ideju, kas gaida mammas čaklo roku pieskārienus...
Mammai neapšaubāmi ir arī citas aizraušanās - dārzs, puķes, taču mīlestību pret rokdarbiem nevar nekas aizvietot!
Savai mammai novēlu, lai pietiek spēka jaunām, radošām idejām!
 

Ja arī tu vēlies pastāstīt par savu mammu, spied šeit!
Akcijas/ konkursa: Meklējam vislabākās māmiņas apraksts
0 Pievienot komentāru

Saistītie rakstiKategorijas