Kārpas un kā no tām atbrīvoties: mīti un patiesība

Dzēsts lietotājs

Esmu pārlasījusi vairākas tautā populāras metodes kārpu likvidēšanai, bet neesmu atradusi līdzīgu, ko pēckara gados Talsu pusē,  kā ļoti vienkāršu, pielietoja mana vecāmamma man, un proti:   no sālītas siļķes atdala galvu un ar siļķes pakausi katru dienu paberzē kārpu, un pavisam nemanot, ar laiku, kārpa izzūd. Tad siļķes galvu izmet. Izmēģiniet - nav nekādas asins izliešanas.

Dzēsts lietotājs

  Varu ieteikt, pārbaudītu uz sava meitas, tautas līdzekli, kā iznīcināt pēdu kārpas. Savā laikā,šo recepti izlasīju vietējā avīzē, kad mana meita mocījās ar pēdas kārpu, un pielietoju to. Rezultāts bija pārsteidzošs, jo 3 dienu laikā, lielās un sāpīgās kārpas vietā palika tikai tīra bedrīte.
      Jāņem sīpola galviņa, jāsarīvē uz smalkās rīves un sarīvētā masa jāliek uz kārpas. Pa virsu uzliek gabaliņu marlītes, tad plēvīti un nosaitē. Pirmo reizi liek uz nakti, rītā samaina svaigu, tad vakarā atkārto vēl svaigu...un tā trīs dienas, kārpu neaiztiekot. Pēc trim dienām mazgā nost un kārpa pati izveļas ārā, paliek tikai tīra iedobīte.
         Lai Jums veicas!

Dzēsts lietotājs

Varbūt kādam ir receptes pret dzeloņkārpām? portālā šāds jautājums ienācies.

Dzēsts lietotājs

Raksta autors(e) vienkārši gribēja pareklamēt aptiekas produkciju...

Dzēsts lietotājs

Ingrīda, jā, tur pat norādīts, ka šis ir reklāmas projekts. Taču no tā nemainās pamatinfo, kas ir kārpas un kādi ir to veidi;)

Dzēsts lietotājs

Tautas metode - dilstošā mēness fāzē kārpu vairākas reizes dienā apsmērē ar menstruāciju asinīm. palīdz !

Dzēsts lietotājs

​Kāpēc gan vienkārši neaiziet pie speciālista? Ārsti zina, ko dara. Pats nesen biju J.Ķīša klīnikā.

Saistītie raksti

Kategorijas