Rolands Ūdris ģimenes aicina uz autorkoncertu

 21. aprīlis 2009 12:35 Ziņa

Turpinot Platforma Music un Pro1 Stage svētdienas dzīvās mūzikas koncertu sēriju klubā Essential, šo svētdien, 26.aprīlī Rolands Ūdris aicina uz savu autorkoncertu Dope or Rope kopā ar grupu The Hobos un projektiem U.K. un Maš Maš. Biļešu cenas — ļoti demokrātiskas!Foto: Mārcis Baltskars


Uz dienas koncertu — ģenerālmēģinājumu — plkst. 14 īpaši aicināti jaunieši un vecāki ar bērniem. Ņemot vērā jauno vecāku atsaucību, kas kuplā skaitā uz Otras Puses dienas koncertu pagājušo svētdien bija ieradušies kopā ar saviem mazuļiem, šoreiz būs padomāts par papildu ērtībām — bērnu zālē par mazuļiem rūpēsies un tos izklaidēs Pepija no Ballītes bērniem Jampadrača.

Vakara koncerta sākums — plkst. 20.

Koncertā Ūdrītis kopā ar saviem uzticamajiem grupas biedriem — Mārtiņu Burkevicu (bass), Egonu Kronbergu (ģitāra) un Vilni Krieviņu (bungas) atskatīsies uz The Hobos 10 gados paveikto. Skanēs iemīļotākās un sirsnīgākās dziesmas no četriem grupas izdotajiem albumiem — Numbvision (1999), Perfect Solution (2001), Flashback Mornings (2002) un Radio Jah Jah (2004) — She Sounds Like A Little Child, Christian (I’m Gonna Be), Lululu, Angel Inn, Walk All Night, Hero un citas.

Uz skatuves ar Ūdrīti kāps arī muzikālās formācijas U.K. un Maš Maš. Duets U.K. (Ūdris un Kronbergs) radās 2005. gadā un par viņu pazīstamāko hitu kļuvusi dziesma Pekinā ir auksti. Maš Maš izveidojās pērn rudenī, Ūdrītim apvienojoties ar Gintu Saulīti un Anmary, un ierakstot dziesmas Skaista diena un Vispirms.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā internetā www.bezrindas.lv, par īpaši demokrātisku cenu — Ls 1 (dienas koncerts) un Ls 2 (vakara koncerts), kā arī klubā Essential pirms koncerta — Ls 2 ( dienas koncerts) un Ls 3 ( vakara koncerts).

Visi koncerta apmeklētāji ar ieejas biļetē norādītā koda palīdzību bez maksas mājas lapā www.Platforma.lv var lejupielādēt īpašo digitālo izlasi Zumm Zumm, kurā ietvertas dziesmas no The Hobos, U.K. un Maš Maš repertuāra.

Dienas un vakara koncerti būs vērojami tiešraidē mājas lapā www.Platforma.lv. Koncerta TV ierakstu augstas izšķirtspējas kvalitātē (Full HD) filmēs profesionāļi no Pro1 Stage un vēlāk rādīs arī Latvijas Mūzikas kanāls.

Mājas lapā www.Platforma.lv iespējams piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz koncertu!

 

Informāciju sagatavojis Jānis Penka, Platforma Music sabiedrisko attiecību vadītājs

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas