Ziedojumu tālrunis Ivo Kiršblatam 14

 17. aprīlis 2009 16:00 Ziņa

Atvērta telefonziedojumu līnija, lai palīdzētu žurnālistam Ivo Kiršblatam. Tagad tu vari viņam palīdzēt, ziedojot vienu latu, ja zvanīsi: 90006187.
Konta numurs, kurā vari ieskaitīt naudu, ja vēlies palīdzēt: LV18HABA000130A110940 Ivo Kiršblats 081073-11367No personīgā arhīva


Ivo Kiršblats ir 35 gadus vecs žurnālists, kurš pirms mēneša uzzināja, ka viņa turpmākā dzīve ir atkarīga no vairākām sarežģītām galvas operācijām. Noteikti esat dzirdējuši, ka nelaimei ir savi ieradumi – tā uzglūn un pielavās nemanīta.

Ivo dzīve ritēja savu parasto gaitu. Darbs, stress, ģimene, meitas ucināšana, dēla pamācīšana, mīļotās samīļošana, draugu satikšana, darbs, stress... nereti uzmācās galvassāpes un viegli reiboņi, bet tas viss tika norakstīts uz stresa rēķina. Galu galā De Facto žurnālista darbs ir ne vien nepārtraukta pakaļdzīšanās laikam, kura hroniski pietrūkst, bet arī pamatīga rakāšanās Latvijas politiskas netīrajā veļā. Caur labi informēta žurnālista galvu iziet tik daudz negatīvās informācijas, ka jābūt dzelzs nerviem vai jāiemanās izstrādāt imunitāti, lai ar to visu spētu sadzīvot.

Vienu dienu, atverot acis, Ivo ieraudzīja, ka viņā no augšas bažīgi lūkojas cilvēki baltos uzsvārčos. Tie bija ātrās palīdzības mediķi. Izrādās, viņš bija zaudējis samaņu. Sekoja slimnīca, izmeklējumi, ārstu konsīliji, izmeklējumi, vizītes, rentgeni, analīzes... Tad arī diagnoze, kas izklausījās pēc sprieduma. Tavā galvā ir asinsvadu veidojums, ko jāoperē, citādi... Tā vienkārši – dzīvoja cilvēks savu dzīvīti, strādāja, priecājās, veidoja jaunu ģimeni, kala nākotnes plānus un tad pēkšņi izrādās, ka tās var arī nebūt.
Operācija Vācijas klīnikā izmaksā vairākus desmitus tūkstošus Eiro. Precīzākas izmaksas būs zināmas pēc pirmās operācijas, kad ārsti izvērtēs, cik reizes uz operāciju galda vēl jāguļas. Kopumā tā var sasniegt pat 45 tūkstošus eiro. Tādu summu bez jūsu palīdzības mēs nevaram savākt.

(Attēlā: Ivo ar meitu Elīnu)

Ivo ir stiprs, viņš izķepurosies, mums tikai mazliet viņam jāpalīdz. Ziedojot vai vismaz turot īkšķi, lai viss izdodas.Mammam.lv/tetiem.lv
14 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas