"Esmu precēta vīra mīļākā..." Dubulto spēli komentē attiecību speciālists

Dzēsts lietotājs

Labvakar,tēma ir tikpat veca,kā pasaule,un neviens,nav varējis sniegt vai izrakstīt zāles,kurās atrisinātos situācijas,bez ķirurģiskas iejaukšanās(strīdi,aizdomas,izskaidrošanās,šķiršanās) neiztikt. Visu savu apzināto mūžu esmu brīnījies,un ļoti cienījis tos precētos pārus,kuri ir spējuši ilgus,ilgus gadus kopā nodzīvot,neredzot vai izliekoties neredzot,bet varbūt tomēr nekad neatrodoties tādās situācijās,ka jākļūst par trešo riteni. Tehniski sanāk trīsritenis,vai trīsritenis ir stabilāks par divriteni?

Dzēsts lietotājs

Ne par trīsriteni ir runa. Runa ir par jēgu. Var būt ļaudis precēti 12 gadus. Kopā tikai pieraduma un pienākuma pēc. Jēga ir. Līdz vienam brīdim. Līdz nākamajai mīlestībai.

Dzēsts lietotājs

Mani izbrīna vien necieņa pret sevi,nekas cits.Nevar prasīt,lai kāda ielīstu otras sievietes ādā.Jo,vienalga ir nospļauties par svešām asarām.Bet,kāpēc tik ļoti sevi necienīt,nemīlēt?Palikt par lupatu.Cerība,ka esi ar kaut ko labāka par sievu?Skaistāka,gudrāka?Nebūt,jo tu esi TIKAI guļammaiss.Tev nepieder mīlestība,svētki un ikdiena.Tu esi tikai zagtas mantas glabātāja.Nepiepildītu ilgu lāde,kas ar katru gadu vairāk un vairāk noputēs un izkaltīs.No tevis ņem un ņem...bet,ne to,ko tu vēlētos.Ne jau tavas dvēseles un siltuma alkst,to tu vari vienatnē apraudāt,jo tas viņam nav vajadzīgs.Un,atkal,noslaukot asaras,vari sevi mānīt un mierināt,ka esi viņam tā lielā sapratne,esi tā klusā sazvērniece,viņa košais plankums vienmuļajā ikdienā...Mierini vien...vai kas cits atliek,ja vien negribas noslīkt pašas puņķos un asarās......................................

Dzēsts lietotājs

vienliidz nozheelojami ir gan buut par miiljaako, gan par kraaptu sievu.

Dzēsts lietotājs

Uzskatu, ka būt par mīļāko ir izdevīgi. Līdz brīdim, kamēr neparādās ciešākas jūtas, kad vairs nav vienalga.... Tad visdrīzāk ir divi ceļi - vai nu no vīrieša jāatsakās, vai nu jāsaka, lai viņš atsakās no sievas..... Pieļauju, ka lielākoties gadījumi nākas piedzīvot pirmo variantu. Cilvēki ir pārāk slinki, lai mazliet papūlētos panākt to, ko viņi vēlas. Kāda jēga dzivot kopā ar sievu, ja Tev kāja slīd visu laiku pa kreisi, un katru vakaru gultā ir cita sieviete? Un no otras puses - kur Tev, mīļākajai, ir garantija, ka arii Tevi pēc kāda laika viņš nekrāps??? (gadījumā ja starp sievu un Tevi viņš tomēr izvēlēsies Tevi...)
Es pati esmu precēta vīrieša mīļākā, tādēļ arī man šī tēma ir vienlīdz aktuāla.

Dzēsts lietotājs

Nekad nesaki "nekad",arī šādai jūtu gammai ir jāiziet cauri.Dzīve visu sakārto un saliek pa plauktiņiem

Dzēsts lietotājs

    Nu kur var  tā darīties -postīt citu ģimeni,citas sievietes laimi.    ir zin;ams '' laimi uz cita nelaimes neuzscelsi''   Man šķiet  katrai sevis cienošai sievietei  ,jaizvērtē sava morāle  ,ka  ne vienmēr izies gludi un var gadities mazulis no preceta krabja ,un tad tik cīnies ":)   Nevienu neatbalstu  tādu  ,tad labak vienam dzivot .    morāles un ētikas kalngali  , ja vispār zin ko tas nozimē.jūtu lidz sievām

Dzēsts lietotājs

nav laimes, ja dzekam velk pa kreisi, ja buutu, tad nekraaptu
1 2 3 4 5

Kategorijas