Akcijas imidža foto


Satiec jaunos Latvijas modes dizainerus konceptveikalā!

 16. aprīlis 2009 11:00 Ziņa

Kā loģisks turpinājums latviešu dizaineru veidotajai akcijai Design Store, kas pagājušajā rudenī popularizēja pašmāju ražoto dizainu, no 17. aprīļa līdz 8. maijam Rīgā radošajā telpā Tasty norisināsies Latvijas modes dizaineru akcija Design Store Fashion, kurā piedalīsies jaunie, bet jau atpazīstamie modes mākslinieki.Design Store Fashion konceptveikala laikā apmeklētājiem būs dota iespēja triju nedēļu garumā satikt jaunos modes dizainerus Indru Miklāvu, Arti Štamgūtu, Ingrīdu Martini, Sabīni Burmeisteri, Anastasiju Golubevu, Ievu Janelsiņu, Daci Krieviņu, Agnesi Narņicku, Sabīni Ogu, Elīnu Rožkalni, Kristīni Veinbergu un Inesi Zanderi. Tu varēsi iepazīties ar viņiem, uzdodot jautājumus, aplūkot un pielaikot, iegādāties vai pasūtīt oriģinālu, individuāli veidotu apģērbu. Akcija motivē māksliniekus atgriezties pie valkāšanai gatavo apģērbu veidošanas, savukārt apmeklētājus — mēģināt atrast katram savu, īpašo dizaineru.
Kā uzskata konceptveikala organizētāji, šis ir veids, kā veidot Latvijas modes dizaina produktu lietošanas kultūru un veicināt Latvijas modes dizaina pieejamību plašākai sabiedrības daļai.
Akcijas laikā un arī pēc tam informācija par Design Store Fashion dalībniekiem būs atrodama mājas lapā www.designstore.lv.
Tasty ir radošā telpa bez robežām un rāmjiem, kas izveidota kā tikšanās vieta plaša spektra māksliniekiem, dizaineriem, mūziķiem, aktieriem. Šeit notiek Bērnu Radošās darbnīcas, izstādes mēneša garumā, dizaina pasākumi un pop-up konceptveikali, plānoti arī filozofijas lasījumu vakari un radošās darbnīcas pieaugušajiem.
Latvijas Modes Fonds ir bezpeļņas organizācija, kas izveidota 2008. gada oktobrī, lai veicinātu modes nozares attīstību Latvijā, atbalstītu nozīmīgas iniciatīvas modes jomā, palīdzētu veidot attiecības starp modes māksliniekiem un ražotājiem, kā arī popularizētu Latvijas modes māksliniekus Latvijā un ārzemēs.

Design Store Fashion
17. 04. – 08. 05
Radošā telpa Tasty
Martas iela 1, Rīga,

 
0 Pievienot komentāru


Kategorijas