Ieskats skandalozās astoņīšu mātes ikdienā 7

 15. aprīlis 2009 8:00 Ziņa

Rūpes par jaundzimušo jebkurai māmiņai sagādā bezmiega naktis, taču Nadja Sulemana (33) beidzot sagaidījusi mājās pēdējo no astoņiem janvārī dzimušajiem mazuļiem. Bildes no daudzbērnu ģimenes ikdienas skati raksta galerijā!Foto: dailymail.co.uk


Neskatoties uz spriedzi un diskusijām, kas apvij astoņnīšu dzimšanu, sieviete ir priecīga, ka beidzot pati var rūpēties par visiem saviem bērniem. Izaijam, Noa, Nārijai, Mālijai, Makajam, Džeremaijam un Džozaijam beidzot pievienojies arī astotais mazulis – pastarītis Jona, kas piedzimstot svēra nepilnus 680 gramus un slimnīcā atradās līdz pat 13. aprīlim. Mazuļa Jonas svars pa šo laiku ir trīskāršojies – viņš sver mazliet vairāk nekā divus kilogramus un ēd no pudelītes. Šā gada laikā pastarītim vēl būs jāveic šķeltās lūpas operācija.
Atgādinām, ka pasaulē pirmie astoņīši, kas pēc dzemdībām izdzīvojuši pilnā skaitā, piedzima šā gada 26.janvārī ar ķeizargrieziena operācijas palīdzību. Amerikāniete Nadja Sulemana nokļuva pasaules uzmanības centrā, kad atklājās, ka mājās viņu gaida vēl seši bērni, kas visi kā viens ieņemti mākslīgās apaugļošanas rezultātā. Kaut gan sākotnēji 14 bērnu māte pauda viedokli, ka negrasās dzīvot no valsts piešķirtajiem līdzekļiem, viņa atzīst, ka joprojām pārtiek no sociālajiem pabalstiem.
Bērni saņem bezmaksas pārtiku un mākslīgā piena maisījumu. Rūpēties par visiem bērniem Sulemanai palīdz valsts apmaksāta auklīšu armija. Papildu palīdzību sniedz divas medicīnas māsas, kas mājās pārvestos mazuļus apskata katru dienu. Par naudu, ko daudzbērnu māte nopelnīja mediju intereses rezultātā, viņa iegādājusies jaunu ģimenes māju La Habrā, Kalifornijā.
Nadja Sulemana ir samierinājusies ar pastiprināto sabiedrības interesi un turpina pārrunas par realitātes šova filmēšanu. „Tāpat kā jebkurš cilvēks, viņa vēlas, lai tiktu atspoguļota pozitīvi,” saka skandalozās māmiņas advokāts. „Realitātes šovs varētu atspoguļot Nadjas un viņas 14 bērnu dzīvi, kad astoņnīši būs nedaudz paaugušies,” viņš piebilda.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.
7 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas