Tikšanās ar Mazo laupītāju radītāju Māri Putniņu

 14. aprīlis 2009 18:00 Ziņa

Ceturtdien, 16. aprīlī, plkst. 16.00  Grāmatu namā Valters un Rapa,  Bērnu un jauniešu literatūras mēneša ietvaros viesosies – rakstnieks, aktieris, režisors, un mākslinieks Māris Putniņš!Reklāmfoto


Visiem interesentiem būs lieliska iespēja uzzināt kā top animācijas filmas, filmu scenāriji, uzzināt sev interesējošas lietas par jaunāko filmu Mazie laupītāji, kā arī par piedzīvojumu romāniem Mežonīgie pīrāgi. Konkursi, radošās darbnīcas, autogrāfi!

Īpašais pārsteigums – uz brīdi Grāmatu nams Valters un Rapa pārvērtīsies par īstu Avārijas Brigādes kinoteātri, kurā tiks demonstrētas iemīļotās animācijas filmas, kā arī tiks izrādītas bildes no jaunās spēlfilmas Mazie laupītāji filmēšanas!

Māris Putniņš ir scenāriju autors un mākslinieks vairākām filmām, tostarp seriāliem Avārijas Brigāde, Munks un Lemijs,  pilnmetrāžas filmai Trīs musketieri un jaunajai ģimenes spēlfilmai Mazie laupītāji.

Māra Putniņa piedzīvojumu romāni bērniem, tapuši apgādā Valters un Rapa – Mežonīgie pīrāgi, Mežonīgie pīrāgi un Pelmeņkatepetls, Mežonīgie pīrāgi un Lielais Indriķis, Mežonīgie pīrāgi un pildītie pipari – ir kļuvušas par vienām no lasītākajām bērnu grāmatām Latvijā.

Uz tikšanos Grāmatu namā Valters un Rapa, Rīgā, Aspazijas bulvārī 24!

Ieeja: bez maksas!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas