Izrāde bērniem: Trīs sivēniņi un Vilks. Spēlēsimies

 14. aprīlis 2009 12:00 Ziņa

Latvijas Leļļu teātrī pavisam drīz pirmizrādi piedzīvos režisora Valda Pavlovska Trīs sivēniņi un vilks. Spēlēsimies, kas veidota pēc brāļu Grimmu pasaku motīviem. Izrāde būs skatāma gan krievu, gan latviešu valodās.Foto: mammamuntetiem.lv


Leļļu teātra komanda, veidojot izrādi, pēc sen zināmās brāļu Grimmu pasakasTrīs Sivēniņi motīviem ir pārliecināta, ka jāpiedāvā skatītājiem šo pasaku kā spēli, azartisku, aizraujošu, muzikālu, kurā noteikumus un apstākļus piedāvā paši spēles dalībnieki. Vai mācīties lasīt ir interesanti? Protams, ja lasīšana ir kā spēle. Vai lasīt var ilgi? Protams! Ja visu, ko izlasi izspēlē kā teātrī. Vai puikas ir tikai dumji delveri, vai arī kas vairāk?...Vai lasīt ir jāmācās, vai var iztikt arī bez tā? Kāpēc vilks grib apēst sivēnus? Un kāpēc divi sivēni neklausa trešo? Par to visu būs izrādē! Izrādē skanēs Gunāra Kalniņa dziesmas un mūsdienīga orģinālmūzika.

Latvijas Leļļu teātra izrāžu repertuāru skati šeit.

P.S. Biļetes uz jūnija izrādēm Latvijas Leļļu teātrī varēs iegādāties no 2o. aprīļa. Tikai 20. aprīlī biļetes uz visām jūnija izrādēm (izņemot izrādes par īpašu cenu) varēs iegādāties ar 20% atlaidi!

Informāciju sagatavoja Latvijas Leļļu teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Strelēvica.
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas