Raidījuma Mans Mazais reklāmfoto. Attēlā raidījuma radošā komanda: režisore Aija Strazdiņa un Melderu ģimene


Videokuriozu konkursa noteikumi 16

 11. aprīlis 2009 11:00 Konkurss

Portāls mammam.lv/ tētiem.lv sadarbībā ar TV raidījumu Mans mazais rīko VIDEOKURIOZU KONKURSU! Ievieto portālā ģimenes videokuriozu, cīnies par mēneša jautrākā video statusu un lielo balvu!Konkursa noteikumi ir pavisam vienkārši: iesūti jautru, smieklīgu vai vienkārši mīļu ģimenes video un seko balsojumam. Derēs ne tikai ar videokameru, bet arī telefonā vai fotoaparātā nofilmēts video - galvenais, lai tas būtu smieklīgs vai ļoti smieklīgs!

Video ielādēšana notiek tepat, portālā mammām.lv/tētiem.lv. Par visiem portālā ievietotajiem video var balsot, un tiem kurioziem, kas saņems vislielāko balsu skaitu ir lielāka iespēja iekļūt TV raidījumā Mans Mazais.
 

Visi video, ko demonstrēs TV raidījumā Mans Mazais piedalīsies lielajā fināla balsojumā, kas mēneša beigās tiks izsludināts portālā mammām.lv / tētiem.lv.

Lielā fināla uzvarētājs saņems aprīļa lielo balvu: fotosesiju visai ģimenei par velti (vai lielformāta grafikas mākslas darbu - pēc izvēles) no bērnu un ģimenes fotostudijas bernufoto.lv!

 

Lai pievienotu savu video, spied šeit!

Skatīt aprīļa videokuriozu fināla balsojumu!


TV raidījums Mans Mazais jau mēnesi skatāms LTV 1. kanālā svētdienās pulksten 10:00 ar atkārtojumiem piektdienu pēcpusdienās. Visus raidījumus jūs varat noskatīties portālā mansmazais.lv

 

16 Pievienot komentāruKategorijas