Vīrieša viedoklis par attiecībām ģimenē 11

 10. aprīlis 2009 11:00 Pieredze

Mēs priecājamies un lepojamies, ka mammam.lv/tetiem.lv foruma slepenajās sarunās aktīvi iesaistās tēti, jo attiecības ir divvirzienu ceļš. Lai gan reizēm pat neiedomājamies, kā jūtas, ko domā un sagaida cilvēks pretējā ielas pusē. Tamdēļ esam apkopojuši kāda vīrieša domugraudus dažādos forumos par sievietes un vīrieša attiecībām.Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.fotostill.lv/


Sagaidi vīru ar smaidu
Vīrietis nekad nedarīs tev pāri, ja tu būsi sieviete. Jebkurš vīrietis vēlas ne tikai sievu un gultas biedreni vai bērnu māti, bet arī seksa partneri — sievieti, kura novērtē viņa pūliņus un sagaida viņu ar smaidu (kaut izmocītu). Tādu, kas priecājas par savu vīrieti un greizsirdību neizrāda tikai tad, kad jau ir par vēlu. Viņš visur dodas bez tevis? Paprasi sev, vai tu nekad neesi likusi viņam gaidīt sevi mājās, neesi braukusi kaut kur bez viņa un izklaidējusies kādā pasākumā. Varbūt tas ir bumerangs, ko tu izmeti, un tagad tas atgriežas pie tevis?

Uzklausi vīra bēdas
Ja gribi, lai vīrietis ar tevi runā, neprasi, lai tev stāsta tikai pozitīvo, ieklausies viņā arī tad, kad viņš ir nomākts. Sievietes parasti uzskata, ka vīriešiem problēmu nav, bet, kad vīrietim ir problēmas, sievietes labāk cenšas atrast kādu ieganstu, lai tās neuzklausītu. Zinu gadījumu, kad vīrietis sievietei mēģināja stāstīt, kā viņš jūtas, bet viņa tikai mala savu maļamo: „Man arī ir grūti! Saproti mani! Ja tev ir tik smagi, ej prom!” utt. Rezultātā vīrietis, neatradis dzirdīgas ausis, nolēma sievieti pamest, ko arī veiksmīgi izdarīja. Pēcāk viņš nodibināja lielisku ģimeni, audzina divus bērnus un ir priecīgs, ka ir kādam vajadzīgs. Ja tev ir tavs Lieliskais vīrietis, necenties viņu pārveidot vai mazināt viņu satraucošo lietu nozīmību — ilgtermiņā dabūsi pretī simtreiz vairāk, jo atšķirībā no sievietēm, kuras izsūdz bēdas, vīrieši savas bēdas slīcina citu sieviešu apskāvienos vai alkoholā. Pirms pieradini, padomā!

Vīrs — ģimenes galva, sieviete — kakls
Jā, cilvēki ir dažādi, tomēr svētīgi būtu apjaust, ka sieviete no vīrieša atšķiras ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski, vai nu gribam to, vai ne. Un gribam vai ne, pasaulē ir tā iekārtots, ka vīrs ir ģimenes galva, bet sieva kakls. Sieviete spēj vīrieti celt un gremdēt. Jautājums: vai izprotam šīs lietas būtību? Vienkārši ir daudzas, kas to nemāk darīt; apprec veci un domā, ka viņš visu izdarīs, par visu parūpēsies utt. Normāla sieviete, kurai ir bijusi māte, mācēs iekārtot tā, ka vīrietis negribēs viņu krāpt, bet tās puskoka lēcējas, kuras jau bērnībā nav saņēmušas mātes mīlestību un ir redzējušas tēvu, kurš tikai strādā, lai nopelnītu naudu, nespēs noturēt nevienu vīrieti.

Sievieti var salīdzināt ar valsti

Diemžēl lielākā daļa sieviešu aug ar „ziepju operām” un nesaprot, ka reālajā dzīvē vajag papūlēties. Sievieti var salīdzināt ar valsti: valsts, kura rūpējas par savu tautu, nekad to nezaudēs; kad tautai būs grūti laiki, valsts vadība to atbalstīs un uzmundrinās, atvieglos ikdienas soli, bet labos laikos prasīs ieguldījumus (nodokļus u.tml.). Sliktā valstī nav vadītāja, valsts iet pašplūsmā — kur tauta ved, tur valsts brien, neko neprasot, nekādi neatbalstot, un rezultātā ir bankrots... Un vai tad rūpes nav nauda, kuru tu vari tērēt, un vīrieša mēģinājumi kaut ko piedāvāt izdarīt divatā bez bērniem? Ja sieviete ir pietiekami saprātīga, viņa piezvanīs auklei un — aidā!

Aizraujošas sarunas un noderīgus padomus meklē mammam.lv/tetiem.lv forumā!
 
11 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas