Madonnas nolūkotajai bārenītei uzradies tēvs

 08. aprīlis 2009 15:10 Ziņa

Madonnas cerības adoptēt malāviešu meitenīti Mērsiju vēl vairāk apdraud fakts, ka, iespējams, atrasts meitenes miesīgais tēvs. Džeimss Kambeveba apgalvo, ka Mērsija ir viņa meita, un viņš vēlas, lai meitene dzīvotu pie viņa.Iespējams, šis ir tēvs bārenītei, ko vēlas adoptēt Madonna. Foto: www.mirror.co.uk


Malāvijas varas iestādes trīs gadus veco Mērsiju uzskatīja par bāreni, kuras māte mirusi drīz pēc dzemdībām, bet tēvs nebija atrodams. Tomēr 24 gadus vecais Džeimss Kambeveba ir apņēmies pierādīt savu radniecību ar Mērsiju, veicot DNS pārbaudi. Vīrietis stāsta, ka nekad nav saticis savu meitu, jo viņam sacīts, ka bērns miris dzemdībās kopā ar māti. Uzzinājis, ka Mērsiju vēlas adoptēt, meitenes iespējamais tēvs pieprasījis tikšanos ar Madonnu, lai pavēstītu, ka bērnam jāpaliek Malāvijā.
„Tas ir īsts brīnums, ka mana meita ir dzīva,” sacīja Džeimss Kambeveba, kas strādā par apsargu. „Esmu gatavs veikt DNS testu un stāties tiesas priekšā, lai pierādītu, ka Mērsija ir mans bērns. Esmu gatavs darīt visu nepieciešamo.” Vīrietis piebilst, ka netur ļaunu prātu uz Madonnu. „Es esmu Mērsijas tēvs un vēlos, lai viņa paliktu pie manis. Dievs par mums parūpēsies.” Džeimss arī sacījis, ka Madonna var apciemot meiteni, kad vien vēlas.
Varbūtējā tēva vēlme pašam rūpēties par savu bērnu vēl vairāk apdraud Madonnas iespējas meitenīti adoptēt. Popzvaigznes cerības adoptēt Mērsiju pirmoreiz tika sagrautas, kad Malāvijas tiesa noraidīja adopcijas pieteikumu — saskaņā ar vietējiem likumiem adoptētājam pirms adopcijas jābūt pastāvīgam Malāvijas iedzīvotājam vismaz 18 mēnešus.

 

Džeimsam bija 21, bet Mērsijas mātei Mvandidai tikai 15 gadu, kad viņa palika stāvoklī. Būdams jauns un nabadzīgs, Džeimss krita panikā un pēc vairākiem ģimenes strīdiem aizbēga.


Aizbēg, vairoties no atbildības
Džeimsam bija 21, bet Mērsijas mātei Mvandidai tikai 15 gadu, kad viņa palika stāvoklī. Būdams jauns un nabadzīgs, Džeimss krita panikā un pēc vairākiem ģimenes strīdiem aizbēga. Mērsijas tēvs nožēlo savu rīcību un ir gatavs lūgt meitai piedošanu par to, ka viņu pametis. „Kad Mvandida palika stāvoklī, es biju noraizējies, ka nespēšu nodrošināt viņu un bērnu, tāpēc noliedzu savu atbildību. Biju jauns muļķis, man nevajadzēja tā rīkoties. Vēlos, kaut būtu rīkojies citādi,” sarunā ar presi pagātnes notikumus skaidro Mērsijas tēvs. Dažas dienas pēc meitenes piedzimšanas 2006. gada 26. janvārī kāds draugs, kas joprojām sazinājās ar Mvandidas ģimeni, paziņoja Džeimsam, ka viņa dzemdībās mirusi un arī bērns neesot izdzīvojis. „Saņēmu tik daudz pretrunīgu ziņu par notikušo,” piebilst Džeimss, „ka nezināju, kam ticēt. Daudzi teica, ka nomirusi gan māte, gan bērns, tāpēc es sliecos domāt, ka tā arī bija.”
Pēc dažiem mēnešiem Džeimss uzzinājis, ka Mērsija ir dzīva un atrodas bāreņu namā. Viņš esot lūdzis Dievu, lai pietiktu drosmes bērnu uzmeklēt. „Taču Malāvijā daudzi bērni atrodas bērnunamos. Es neesmu bagāts un dzīvoju tālu prom no Mērsijas. Biju noraizējies. Man būtu jāpamet darbs mēnešiem ilgi, lai viņu atrastu, un to es nevarēju atļauties.”
Džeimss strādā par apsargu un nopelna 100 britu mārciņas gadā, savukārt Madonna ir multimiljonāre. Kāds avots vēsta, ka popzvaigzne nav atmetusi cerības meiteni adoptēt. Ja viņai izdotos pārliecināt bērna tēvu, ka kopā ar viņu Mērsiju gaida labāka dzīve, tas, iespējams, izdotos. 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas