Madonnai neļauj adoptēt bērnu

 06. aprīlis 2009 14:00 Ziņa

Popzvaigzne Madonna saņēmusi atteikumu adoptēt malāviešu meitenīti. Trīs gadus vecā Mērsija nosūtīta atpakaļ uz bāreņu namu.Foto: mirror.co.uk


Satriektā Madonna iesniegusi apelācijas sūdzību un devusies prom no Āfrikas valsts, kas atteikusi viņai adoptēt otro tumšādaino mazuli. Kopā ar bērniem dziedātāja ieradās Lielbritānijā, kur lidostā viņu sagaidīja šķirtais vīrs Gajs Ričijs, ar kuru kopā Madonna savulaik adoptēja malāviešu puisēnu Deividu Bandu.

Mērsijas bāreņu nama vadība presei atklājusi, ka mazā meitene esot ļoti apjukusi un taujājot, kur palikusi viņas māmiņa. „Viņa nesaprata, kur palika Lola, Deivids un Roko – domāja, ka tiek spēlētas paslēpes. Mana sirds lūzt, kad viņa raud pēc Deivida, jo abi bija teju nešķirami. Madonna sacīja, ka darīs visu, lai meiteni atgūtu.”


Tiesa paziņojusi, ka Madonna nav piemērota Mērsijas adopcijai, jo nav Malāvijas iedzīvotāja.


Kāds viesnīcas darbinieks vēsta, ka pirms aizbraukšanas Madonna vairāk kā stundu pavadījusi, sarunājoties ar Mērsiju, auklējot, mierinot un smīdinot viņu. „Varēja redzēt, cik apbēdināta viņa ir par to, ka jāsaka ardievas. Viņa knapi spēja valdīt asaras."

Tiesa paziņojusi, ka Madonna nav piemērota Mērsijas adopcijai, jo nav Malāvijas iedzīvotāja. Gajs Ričijs tikmēr atbalstījis savu šķirto sievu, paziņodams, ka „viņa ir lieliska māte”. Kāds ģimenes draugs atklājis, ka Madonna ir ļoti aizkustināta par negaidīto atbalstu no Ričija puses. Dziedātāja kopā ar meitu Lurdesu, sauktu par Lolu, devusies uz savu Londonas māju, savukārt Gajs kopā ar dēliem ar helikopteri devies uz savu īpašumu Anglijas laukos.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas