Priekšlaikus dzimušo bērniņu zīdīšana

Dzēsts lietotājs

Kad mums piedzima bērniņš viņu aiznesa uz reiz uz inkubātoru, nākošajā dienā es viņu baroju ar šļircīti un pēc tam viņš no pudelītes zīda. Tik maziņu bērniņu no inkabātora neļāva ņemt āra it īpaši ar tik mazu svaru, varēja tikai galviņu glaudīt, rociņas. Tad kad jau viņš pieņēmās svarā varēja uz neilgu laiku uz rokām paņemt, ārsti bērnam krūti zīst atļāva tikai mazu brītiņu.Var teikt, dēliņš nezināja kas tā tada krūts ir, jo tā kā viņš bija dzimis ātrāk viņam vēl tas nebija izstrādājies ka ir jāzīš, ēda tikai no pudelītes!

Dzēsts lietotājs

Man ļoti līdzīga situācija kā tev, Iveta! :) Man neļāva barotot ar krūti, jo tik maziņam tā esot pārāk liela slodze. Un kad dēls jau bija paaudzies un pieņēmies spēkos viņš vienkārši nezināja, ko iesākt ar krūti! :D Tāpēc turpināju atslaukt pienu, kamēr mazais pats attiecās no tā! :)

Dzēsts lietotājs

Mums arī meitiņa piedzima ātrāk un 2 nedēļas nogulēja inkubatorā, arī viņa tika barota no pudelītes ar manu atslaukto pieniņu, bet nu pēc tām 2 nedēļām pielikām pie krūts un viņai nebija nekādas problēmas sāk zīst. Sākumā gan tam nebija daudz spēka, tāpēc joprojām turpināju papildus atslaukt pieniņu un dot no pudelītes. Bet nu mazā cīnījās un viss sanāca:) Novēlu arī citām nepadoties un viss izdosies:)

Dzēsts lietotājs

Mans puika piedzima menesi atraak.Baroju ar plastmasas spriciiti,vai ar mini tejkarotiti.Nebija viegli jo mans Janccuks tik to vien dariija kaa guleeja.Barossanas laiki bij looti gari.....bet cinijos cinijos...jo nekadi negribeeju lai manu mazo Enngeliiti aived uz Riigu....tad zinaaju ja jau Riiga tad jau ccau neredzessu savu enngeliiti ilgi.Bet es biju citiga mamma un mums Riiga nevajadzeeja.
Lai JUms veicaas Millas Maaminnas! <3

Saistītie raksti

Kategorijas