Nedēļas anekdote - Kāpēc neņem šķēres?

 03. aprīlis 2009 15:10 Konkurss

Paldies visiem Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā biļetes visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei.Foto: iesūtījusi Līga Frīdenšteina, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Inese Šmite ar anekdoti „Kāpēc neņem šķēres?”. Balvā biļetes visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei, kas notiks 26. aprīlī Arēnā Rīga.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.

Nedēļas anekdote
Niklass (6 g) grib griezt papīrīšus, bet nevar atrast savas šķēres. Omīte saka, ka viņš varot paņemt viņas šķērītes no šujamlietu lādītes. Niklasiņš tomēr stāv un lielām acīm skatās uz omīti, it kā kaut ko gaidīdams... Omīte prasa: "Kas noticis, kāpēc neņem?" "Bet tu aizmirsi pateikt, lai tikai nepazaudēju," attrauc puika! :)

Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā ielūgumi visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei, kas notiks 26. aprīlī Arēnā Rīga.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz ceturtdienas (09.04.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim ceturtdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!

 

Aizvadītās nedēļas Bērnu anekdošu Top 15
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas