Reāls stāsts: Esmu ārzemju vīra verdzene...

Dzēsts lietotājs

ātrāk vaig bēgt no tādiem prom..kameer veel nav bērnu..cik nav visādu traku piemeeru..taka tagad tas bērniņš..autraalijas pilsonis..kaa mammai jaaciinaas, lai dabūtu viņu atpakaļ..žēl mammas un meitenites arii..

Dzēsts lietotājs

Daargaa, Dieviskajos likumos neietilps neciena pret sievu un psihologiskais terors... Sadas attiecibas ir gruti runat par dieviskajiem likumiem un to ieverosanu vai neieverosanu. Ja Tu juties nelaimiga saja lauliba, tas jau vien ir iemesls, lai skirtos.. tikai Tev jasaprot kapec liktenis jus ir savedis kopa.. Par to Australijas berninju tiesam zel, mammai izturibu!

Dzēsts lietotājs

Nu pirms precējies vajadzēja dziļāk paskatīties muslamu reliģijā,un es varu teikt tu nēesi vienīgā kas šādi esi iekritusi,muslamiem cieņa pret sievietēm nav,un priecājies ka viņš tevi vēl neiekausta,kaut gan arī tas ir laika jautājums!!! Strarpcitu ir viens interesants fakts,piem - ja sieviete ir krāpusi savu vīru,tauta publiski viņu var nomētāt ar akmeņiem......(tikai sievieti,jo viņi uzskata ka sieviete  ir pie visa vainīga)Bet vīrietim nekas, viņš var staigāt!!!!! Un viņš nemainīsies jo viņš tā ir uzaudzis un viņam tas liekas normāli,ir grūti to lauzst,tāpēc tev ir jāizdomā vai tu vēlies būt verdzene un turpināt šo vai nē??? Un tas ka viņš tev solīja zvaizgnes no debesīm nonest - tad mosties mosties!!!

Dzēsts lietotājs

izņemot šitādu precību gājienu, visādi citādi izklausies pēc loģiskas meitenes. pati saki - gadi ejot... Tas būtu viens no argumentiem, kāpēc nav jēgas vilkt garumā kaut kādā ziņā acīmredzot patīkamas, bet visādi citādi iznīcinošas attiecības!! Un bērni ir vēl svarīgāks arguments, jo tie ir uz mūžu  - pēc apraksta spriežot, ieteiktu ļoti, ļoti nopietni apsvērt visus iespējamos attiecību scenārijus gadījumam, ja piedzimtu bērns. pamēģini pāris rītus paskatīties uz šo vīrieti kā savu bērnu potenciālu tēvu - vai tas ir tas, ko esi pelnījusi?
par viena mēneša apmātību nav jāatbild visu dzīvi (cerams, ka laulājoties nedevi nekādu ārprātīgu zvērestu ar asinīm) :)izturību!

Dzēsts lietotājs

Lai man vēl kāds pasaka, ka reliģiskajai piederībai nav nozīme!!! Sieva ir otra pusīte un cienīšanas vērta EIROPEISKā TRADīCIJā (kuras pamatā ir kristīgās vērtības). Manu paziņu vidū ir sieviete, kura bija precējusies ar pakistānieti, ārstu. Viņa zemē viņai bija jāpieņem visas (!!) musulmaniskās tradīcijas. Laulībā piedzima divi bērni. Kad viņa vairs nespēja izturēt, vīrs pats viņai nopirka biļeti uz LV, kuru izsniedza pret... bērnu dzimšanas apliecībām un pasēm. Tā teikt - savus bērnus aizmirsti. Lieki teikt, ka savas naudas viņai nebija nevienu brīdi. Bez tam, ņemot vērā ka vīra dzimta ir radikālie musulmaņi, nav teikts, ka bērniem vēl netiek iemācīts, ka viņu māte bija sliktā..

Dzēsts lietotājs

ei tu nost... elementāri "sadzīviskas" problēmas... tās nav sadzīviskas problēmas, bet uzskatu un dzīves modeļu grandiozas atšķirības. un kur meitenei prāts klusēt? es sen šādā situācijā būtu pasūtījusi "vīru" 3 mājas tālāk. un jo ātrāk jo labāk, kamēr bērnu nav. attiecības veido 2 cilvēki. šeit ir divi dažādi attiecību modeļi, kur kādam piekāpties būtu negodīgi pret otru.

Dzēsts lietotājs

vinsh teica ja es vinju pametiisshot, vinsh visdriizaak izdariishot pashnaaviibu. kam es arii ticu, jo divi meeginaajumi vinja pagaatnee jau bijushi.
un sveikaa cauri man netikt tik un taa pat ja es aizbeegu, vinsh mani atradiis un noliks pie vietas, tur kur man  ir jaabuut. (Vinjam blakus)
 

Dzēsts lietotājs

vai nu te ir pretruna - ja pašnāvība, tad jau pēc tam vairs kam likt pie vietas ... (reāli iespēja, ka tiešām izdarīs pašnāvību nevarētu būt liela, bet pat tad, ja tā būtu - hallo!!! vai tagad pēkšņi būtu jākļūst atbildīgai par lielu, kašķīgu bērnu uz visu atlikušo dzīvi?!?)
vai elementāra šantāža (nu jā, ilūzijas par likumdošanas iestāžu aizstāvību nav lielas, bet svarīgāk būtu pašas apņemšanās par to, ka tiešām gribētu pārtraukt šādu atkarību).
jebkurā gadījumā - vienīgajam jautājumam vajadzētu būt: kā labāk tikt vaļā  no attiecībām un ar tām saistītajiem ārprātiem? ;)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Saistītie raksti

Kategorijas