SPICE LIDO bērnu atrakciju pilsētiņa aicina ciemos

 31. marts 2009 16:00 Ziņa

No 1.aprīļa līdz 30.jūnijam tirdzniecības centra Spice bērnu atrakciju pilsētiņa SPICE LIDO pārvērtusies par Bagātību salu un aicina bērnus ciemos! Bērni atrakciju pilsētiņā var ne tikai rotaļāties, piedalīties spēlēs un izbraukt ar vilcieniņu, bet sastapt arī Bagātību salas varoņus – kapteini Džeku, princesi Sintiju un pirātu Āķi! Ieejas biļete SPICE LIDO bērnu atrakciju parkā ir „dālderis”.Reklāmfoto


Kā iegūt „Dālderi”?
„Dālderi” iegūt iespējams pavisam vienkārši - iepērkoties akcijas laikā jebkurā tirdzniecības centra Spice vai Mēbeļu un interjera centra Spice veikalā vismaz par 15,- LVL, un pirkuma čeku veikalu informācijas centros apmainot pret akcijas „dālderi”. Viens čeks tiek mainīts pret vienu „dālderi”, neatkarīgi no pirkuma summas, kas pārsniedz 15,- LVL. „Dālderis” ir derīgs kā vienreizēja ieejas biļete rotaļām SPICE LIDO bērnu atrakciju pilsētiņā vienam bērnam līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) vienu stundu no ierašanās brīža, vai kā biļete vienam braucienam ar vilcieniņu vienam bērnam līdz 10 gadu vecumam. Vienas personas iesniegto čeku un izsniegto kuponu skaits nav ierobežots, kamēr nav izņemti visi akcijas ietvaros sarūpētie „dālderi”. Akcijas dāvanu fonds 10 000 „dālderu”.

Bērniem iespēja tikties ar Bagātību salas varoņiem!
Īpašs prieks mazajiem apmeklētājiem būs brīvdienās no plkst.12:00 līdz 15:00. Tad pie atrakciju pilsētiņas iespējams tikties ar Bagātību salas drosmīgajiem varoņiem – kapteini Džeku, princesi Sintiju un pirātu Āķi, kuru vadībā notiks spēles, rotaļas un norisināsies dažādas radošās darbnīcas. Šī iespēja ir pieejama ikvienam bez maksas un, lai piedalītos, nav nepieciešams „dālderis”. Taču dalība šajās rotaļās un radošajās darbnīcās bērniem paredzēta tikai vecāku uzraudzībā.

Lielākais rotaļu laukums gaida ciemos!

Iegūtos „dālderus” iespējams izlietot līdz 30.jūnijam gan darba dienās, gan brīvdienās SPICE LIDO bērnu pilsētiņas darba laikā no 10:00 līdz 22:00. Pēc akcijas noslēguma 2009.gada 1.jūlijā čekus pret akcijas „dālderiem” vairs nemaina un samainītie akcijas „dālderi” vairs nav derīgi ieejai bērnu pilsētiņā. SPICE LIDO bērnu atrakciju pilsētiņa atrodas tirdzniecības centra „Spice” 2.stāvā, un tas ir lielākais šāda veida rotaļu laukums tirdzniecības centros Latvijā.

Ahoi! SPICE LIDO bērnu pilsētiņa sauc!
Gaidīsim ciemos!

Plašāka informācija www.spice.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas