Madonnas ģimenē gaidāms pieaugums... 7

 30. marts 2009 14:00 Ziņa

Popzvaigzne Madonna, kas nesen izšķīrās no teju 30 gadus jaunākā mīļākā, brazīliešu modeļa Hesusa Lusa, šodien stājās Malāvijas tiesas priekšā, lai cīnītos par iespēju adoptēt vēl vienu šīs nabadzīgās Āfrikas valsts bērnu.
Pēc tiesas sēdes, kas ilga vienu stundu, pasludināts pārtraukums līdz piektdienai. Pametot tiesas ēku, dziedātāja komentārus presei nav sniegusi. Viens no Madonnas advokātiem gan pavēstījis, ka dziedātāja lūgusi tiesu piešķirt viņai pagaidu adopcijas tiesības uz četrus gadus vecu malāviešu meitenīti vārdā Mērsija. Madonna Malāvijā ieradās vakar kopā ar saviem trim bērniem – 12 gadus veco meitu Lurdesu, astoņus gadus veco dēlu Rokko un trīs gadus veco adoptēto malāviešu puisēnu Deividu Bandu. Ja tiesa neļaus Madonnai meiteni adoptēt, dziedātāja cer panākt pagaidu aizbildniecību, kas ļautu viņai ņemt bērnu līdzi uz mājām Ņujorkā. Madonna Mērsiju nolūkoja jau 2006. gadā, pirmoreiz viesojoties Malāvijā. Meitenes māte mira 18 gadu vecumā, piecas dienas pēc bērna dzemdībām. Mērsijas tēva personība nav zināma.

Radi nevēlas atdot bērnu

Mazās meitenes onkuļi un citi tuvākie radinieki apgalvo, ka nevēlas, lai Mērsija dotos prom, taču bāreņu nams, kurā meitene mitinās, mēģinot viņus pārliecināt par pretējo. Pīteram Baneti un Džonam Ngalandem nav ne mazākās nojausmas par to, kas ir Madonna un kāda nākotne sagaida Mērsiju, ja popzvaigzne viņu adoptēs. Zvejnieks Baneti teic, ka Mērsija ir daļa no viņu ģimenes un kultūras, un viņš nevēlas, lai bērns tiktu adoptēts. „Mana māte, mans brālis un es trīs reizes atteicām bāreņu namam, kas izdarīja spiedienu Madonnas labā. Mūs mēģina pārliecināt, ka citā pasaules malā kopā ar šo bagāto balto sievieti Mērsijai būs labāka, veselīgāka dzīve.”
Pēc tiesas sēdes piecu automašīnu konvojs nogādāja Madonnu luksusa viesnīcā, bet vēlāk viņa kopā ar meitu Lurdesu pastaigājās tuvējā ciematā, sveicinot vietējos iedzīvotājus viņu dzimtajā valodā. Luksusa viesnīcas darbinieki jau saņēmuši uzdevumu gatavoties ballītei, lai nosvinētu Mērsijas pievienošanos superzvaigznes ģimenei. 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
 
7 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas