Gadu vecs bērniņš naktī bieži mostas. Ko darīt?

Dzēsts lietotājs

Raksts ne par ko. To varēja izteikt vienā teikumā:"ja bērns ir paēdis un telpā nav ne auksti, ne karsti, bet viņš mostas - ar to jāsamierinās un jācer ka nākotnē gulēs labi". Pārējais ir bezjēdzīgs amerikānisks sviests. 

Dzēsts lietotājs

jūtu līdzi. man ir tieši tāda pati problēma bērnam jau gads un 4 mēneši.
raksts tiešām ir ne par ko.

Dzēsts lietotājs

Mans dēls ar naktīs neguļ labi, jau no dzimšanas. Esmu meklējusi vainu viņā, pat vērsusies pie ārstiem ar šo problēmu. Mums beigās atklāja, ka ir problēmas ar kuņģi, iespējams tapēc mazais nevar normāli gulēt. Arī mēs nevaram gulēt, ja jūtam diskomfortu - pušās vēders vai spiež kuņģi. Iemesli var būt daudz un dažādi. Protams, nenoliegšu, ka vaina var būt arī manī - es nudien grūti samierinos ar to, ka naktīs nevaram atpūsties kā normāli cilvēki, bieži dusmojos un pukstu, līdz ar to ari mazais ir nervozāks, tas viss ir ļoti iespējams. Pa lēnam sāku jau samierināties un ceru kad savedīsim kārtībā vēderu, tad arī mēs gulēsim no vakara līdz rītam bez pamošanās :)

Dzēsts lietotājs

Neizlasiju rakstu, bet mums bija arī tā ka cēlāmies augšā naktī kad bija gadiņam pāri, bet tagad būs 2 un čučam labi :))

Dzēsts lietotājs

Man meitai ir 2,5 gadu un kopš viņa piedzima nav tāda nakts, ka nebūtu vismaz reizi pamodusies. Esam mainījuši gultas vietu. Mēģinājuši vēsāku teelpu, siltāku telpu. Vienu un to pašu gulētiešanas laiku. Nekas nelīdz. Pamožas raudot un kad samīļo, tad atkal aizmieg. Nezinu, ko lai dara. Man ir arī 4 mēnešus vecs bēbītis, kas pa nakti ceļas ēst un esmu vienkārši pāgurusi. Varbūt kādi ieteikumi ko darīt ar miegu lielākiem bērniem kuriem nevajag pa nakti ēst?

Dzēsts lietotājs

Guna, nez vai ir kādi ieteikumi. Mēs personīgi esam izmēģinājuši visu. Pilnīgi visu ko vien var iedomāties. Neirologs pat izrakstija bērnam miega zāles, jo nevarēja saprast kāda iemesls dēļ bērns naktīs ceļās un raud. Ticiet vai nē - arī ar miega zālēm viņš negulēja. ķēros pat pie pēdējā salmiņa - gāju pie zīlnieces, lai gan tādām nekad neesmu ticējusi. Taču arī pēc tās apmeklējuma, viņš negulēja, lai gan viņa pavisam droši man apgalvoja, ka tagad viņš gulēs :D
Tā mēs meklējot vainu un risinājumus nonācām lidz tam, ko jau iepriekšējā komentārā minēju. Tagad gribu domāt, ka tā nudien ir vēdera vaina un kamēr mes nesavedisim vēderu kārtībā, viņš negulēs.
Varbūt ari Tavai meitiņai arī kas sāp?! Lai gan Tev jau ir vieglāk, 2,5 gadīgs bērns jau māk pateikt, ja kas sāp... Nezinu.

Dzēsts lietotājs

Mums ir tikai 11 mēneši, bet arī neguļ kopš dzimšanas. Ārsts ieteica nedot vakarā dzert šķidrumu un vakariņas ēst drusku vēlāk, kā arī gultu saklāt ērtu un cieši sasegt, lai nevar miegā daudz pagrozīties. Es arī vēl mēģinu samazināt dienas gulēšnu un papildus pabaroju 1 reizi dienā, kā arī cenšos vairāk pa dienu paspēlēties kopā ar mazo. Pagaidām tas iedarbojs. Es jau esmu gulējusi divas naktis pēc kārtas :)

Dzēsts lietotājs

man meitinai ir nepilns gadins un ari naktis moztas! bet lieta tada ka ne jau ta mostas padzerties vai paest,bet ta uz 2 vai 3 jam stundam.meginu dziedat dziesminas,nemt rokas pasupot,bet veltigi,meiga nak bet gulet neiet!diena gulam 4as stundas un ma jau liekas ka tas nav daudz...kapec ta nevaru saprast...
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas