Sestdien kinobusiņš pieturēs Birzgalē, Jumpravā un Suntažos 1

 27. marts 2009 15:10 Ziņa

Kinobusiņš ir ceļojoša apvienība, kas dodas cauri visai Latvijai, lai iepriecinātu mazos un lielos skatītājus ar sirsnīgām un jaukām latviešu animācijas filmām.  Šo sestdien busiņš pieturēs pulksten 11.00 Birzgalē, pulksten 14.00 Jumpravā un pulksten 17.00 Suntažos.
Seansa programmā iekļautas animācijas studijas Dauka, Nila Skapāna un Edmunda Jansona animācijas filmiņas. Kopējais programmas garums -1h.

Seansa ieejas maksa ir simboliska – 1 santīms, lai pasākumā varētu ierasties visi interesenti. Katrs šis santīms tiks rūpīgi vākts un kopā likts visa gada garumā, lai projekta nobeigumā to varētu ziedot kādam, kam tas ir ļoti nepieciešams. Viena santīma mērķis ir parādīt bērniem, ka arī maza naudiņa ir naudiņa, kurai ir sava vērtība un  kuru kopā liekot, sanāk jau kaut kas lielāks.

Projekta mērķis ir dot iespēju bērniem piedzīvot savā pilsētā, savā pagastā īstu kino brīnumu, kā arī popularizēt Latvijas animācijas filmas kā vērtīgu, estētisku izklaidi un mudināt vietējās pašvaldības un skolas uzņemties iniciatīvu bērnu un ģimeņu kinoseansu organizēšanā. 

Kinobusiņš ir neliels pasažieru autobuss, kas nodrošina komandas, tehnikas un saldumu vai citu dāvaniņu pārvadāšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā mazo skatītāju nogādi kinoseansa vietā un atpakaļ. Auto virsbūvi rotā krāšņi un koši tēli no režisores Rozes Stiebras filmiņas Neparastie rīdzinieki.

Projekts norisināsies no 2009. gada marta līdz 2010. gada martam / aprīlim, apmeklējot 144 Latvijas pilsētas un pagastus. Multfilmas tiks demonstrētas kultūras namos vai citās pagasta piedāvātās publiski pieejamās telpās. Plānoti 48 braucieni, katrā no tiem Kinobusiņš apmeklēs trīs vietas.  Seansi ir paredzēti sestdienās – tā, lai visa ģimene to varētu apmeklēt kopā.

Kinobusiņa pieturas aprīlī:

4. aprīlī
12.00 Dundaga
15.00 Valdemārpils
18.00 Vandzene

18. aprīlī
12.00 Laidze
15.00Valdgale
18.00 Pastende
 
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas